WIELKI POST W SANKTUARIUM

17:30 - dla dorosłych
19:00 - dla młodzieży

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym - niedziela, godz. 17:15

Rekolekcje Wielkopostne - MISJE PARAFIALNE - prowadzone przez OO. Salwatorianów, rozpoczną się w piątą Niedzielę Wielkiego Postu.

ZMIANA W KOLĘDZIE 2. lutego !!!

Ze względu na Święto, w dniu 2 lutego, odwiedzimy parafian mieszkających przy ul. Okrężnej i Platynowej oraz tych, którzy zgłosili się na kolędę uzupełniającą. Księża rozpoczną w tym dniu kolędę o godz. 19:00.

Natomiast ul. Miła, Srebrna, Złota, Kryształowa, Perłowa, Kasprowicza, Osiedlowa, Okrzei i Żabia PRZENIESIONE SĄ NA 5 LUTEGO - od godz. 15:30.

ZMIANA W PLANIE KOLĘDY - 7.01.2018

UWAGA!!! Ze wzgledu na pomyłkę błednie podano nazwę ulicy z 7 stycznia. W tym dniu odwiedzimy parafian z UL. PARKOWEJ. Prosimy powiadomić sąsiadów.

PLAN KOLĘDY 2018

PLAN KOLĘDY 2018 Wizyta Duszpasterska jest obowiązkiem duszpasterzy wynikającą z Kodeksu Prawa Kanonicznego. Ma ona kilka celów: a) poznawanie parafian, ich problemów i specyfiki codziennego życia; b) bezpośredni kontakt duszpasterzy z parafianami, którego nie ma na codzień; c) błogosławieństwo mieszkańców i mieszkania; d) jest to okazja do okazania swojego związku z wiarą katolicką i swoją parafią (potrzebne w przypadku, gdy ktoś np. pragnie zostać chrzestnym, itp.).

BOŻE NARODZENIE 2017

BOŻE NARODZENIE 2017 Przypominamy, że udział w Pasterce NIE ZWALNIA z uczestnictwa we Mszy Św.niedzielnej. Zgodnie z przykazaniami Bożymi i kościelnymi jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia we Mszy Św. niedzielnej (czyli 24 grudnia). Natomiast tzw. "Pasterka" nie jest Mszą Św. niedzielną, tylko Mszą Św. z Narodzenia Pańskiego (25 grudnia). Porządek Mszy Św.:

ADWENT 2017

ADWENT 2017 Wyraz "adwent" (po łacinie "adventus") znaczy "przyjście". Kościół Święty oznacza tą nazwą okres przygotowania na przyjście Pańskie. Przyjście to jest trojakie: 1) Oczekiwanie pamiątki narodzin Chrystusa (25 grudnia); 2) Przyjście Chrystusa w Sakramentach - przede wszystkim w Komunii Świętej; 3) Przyjście ostateczne na końcu czasów (Paruzja). W naszej trzebiatowskiej parafii przygotowujemy się na to trojakie przyjście w następujący sposób:

Msza imieninowa Ks. Prałata Andrzeja Dowala

Msza imieninowa Ks. Prałata Andrzeja Dowala 30. listopada 2017 roku, o godz. 18:00, Mszę Św. imieninową odprawił Proboszcz naszej Parafii - ks. prał. dr Andrzej Dowal. W asyście ks. Macieja Babickiego, pochodzącego z naszej Parafii, złożył Panu Bogu Najświętszą Ofiarę przez przyczynę Św. Andrzeja Apostoła.