Droga Krzyżowa dziecka poczętego

Droga Krzyżowa dziecka poczętego Młodzież gimnazjalna naszej Parafii pod opieką Pani katechetki Małgorzaty Labuhn przygotowała w Sanktuarium rozważania Drogi Krzyżowej będące narracją dziecka, któremu nie pozwolono się narodzić.

Program Rekolekcji Wielkopostnych

Program Rekolekcji Wielkopostnych Zapraszamy do Trzebiatowskiego Sanktuarium na przeżycie Rekolekcji z Ojcami Salwatorianami.

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne Zapraszamy do naszego Sanktuarium na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym oraz na Rekolekcje Szkolne i Parafialne.

Rozpoczęliśmy Wielki Post

Rozpoczęliśmy Wielki Post Przypadająca 18 lutego Środa Popielcowa rozpoczęła w Kościele Rzymsko - Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.

Msza Św. Pasterska o północy

Msza Św. Pasterska o północy Radując się po raz kolejny z narodzenia Chrystusa, dziękujemy Bogu za Jego niepojętą miłość ku nam. Naszą radość, miłość i wdzięczność wyrażamy w gorącej modlitwie, w pięknym śpiewie kolęd, w pobożnym uczestnictwie we Mszy Świętej, nazywanej potocznie Pasterką.

Plan "kolędy" na grudzień i styczeń 2015 roku

Plan Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe tygodnie 2014 i 2015 roku. W dni powszednie w Trzebiatowie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty o godz. 10.00, a w niedziele o godz. 15.30.

Spotkanie ze Św. Mikołajem

Spotkanie ze Św. Mikołajem 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej nasze Sanktuarium odwiedził Święty Mikołaj. Licznie zgromadzone trzebiatowskie dzieci oczekiwały na otrzymanie prezentu od długo oczekiwanego Gościa.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.