Uroczysta Msza Święta z okazji 20 lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych

Uroczysta Msza Święta z okazji 20 lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych  W niedzielę 11 października o godzinie 12:00 odbyła się Msza Święta dziękczynna z okazji 20 - lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych w Trzebiatowie.

Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii

Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii W niedzielę 11 października o godzinie 10:30 odbyła się Msza Święta dziękczynna z okazji 70 - lecia utworzenia naszej parafii.

Gminne Dożynki w Trzebiatowie

Gminne Dożynki w Trzebiatowie  Tradycyjnie święto plonów czyli dożynki, w czasie których rolnicy dziękują za plony, w Trzebiatowie zainaugurowała uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem księdza dziekana Andrzeja Dowala w Sanktuarium Maryjnym. Druga część uroczystości odbyła się w ogrodach Pałacu nad Młynówką.

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego we Włodarce

Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego we Włodarce  W minioną niedzielę, w kościele filialnym we Włodarce, odbyła się uroczysta Eucharystia z okazji Uroczystości Podwyższenia Krzyża Świętego.

Cecyliada 2015

Cecyliada 2015 21 listopada odbędzie się już XI edycja festiwalu pieśni chrześcijańskiej "Trzebiatowska Cecyliada"

Dożynki Gminne Trzebiatów 2015

Dożynki Gminne Trzebiatów 2015  Uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godzinie 12:00 Mszą Świętą w trzebiatowskim Sanktuarium MNMP, a następnie korowodem dożynkowym w kierunku ogrodów pałacowych, gdzie o godzinie 14:00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie dożynek. Wśród wielu atrakcji jak jarmark dożynkowy i rozstrzygniecie konkursów wieńcowych, na scenie obok lokalnych artystów (Czerwona Róża i Trzebiatowiecy) zagoszczą również takie zespoły jak: LORES, TITTY TWISTER i KLIF.

Konsekrowani 2015 - wystawa w naszym Sanktuarium

Konsekrowani 2015 - wystawa w naszym Sanktuarium  16 sierpnia go?cili?my wspania?? wystaw? przedstawiaj?c? sylwetki wszystkich zakonów, które pos?uguj? w naszej diecezji.