Pielgrzymka do Sanktuariów naszej diecezji.

Pielgrzymka do Sanktuariów naszej diecezji. Nasza diecezja jest młoda, ale już na jej mapie, znajdują się miejsca szczególne - Sanktuaria.

Dar Eucharystii.

Dar Eucharystii. 30 maja 2010 dzieci klas II naszej parafii przystąpiły pierwszy raz do Stołu Eucharystii.

Turniej Piłki Nożnej.

Turniej Piłki Nożnej.  Drużyna ministrantów młodszych, sobotniego przedpołudnia, wzięła udział w kolejnym turnieju Piłki Nożnej w Rewalu.

Odpust i poświęcenie kaplicy w Lewicach.

Odpust i poświęcenie kaplicy w Lewicach. Po kilku miesiącach wytężonej pracy zakończył się remont kaplicy w Lewicach.

Dni Młodych - Choszczno.

Dni Młodych - Choszczno. Błogosław duszo moja Pana, czyli Archidiecezjalne Dni Młodych 2010 oczami młodych z Trzebiatowa
Wojtek Bobik i Łukasz Boczkowski

Uroczystość sakramentu święceń diakonatu Macieja Babickiego

Uroczystość sakramentu święceń diakonatu Macieja Babickiego W sobotę 8 maja kleryk pochodzący naszej parafii Maciej Babicki przyjął sakrament święceń w stopniu diakona. Uroczystość odbyła się w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie. Po ponad pięcioletnim przygotowaniu i formacji w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, został włączony do grona duchownych przez modlitwę i nałożenie rąk ks. bpa pomocniczego Mariana Błażeja Kruszyłowicza.

IV Rocznica Koronacji.

IV Rocznica Koronacji. 15 maja 2010 o godz. 11.00 odbyła się Uroczysta Msza św. z okazji IV Rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu i Pielgrzymki Samorządowców naszej Archidiecezji.