Niedziela Powołaniowa

Niedziela Powołaniowa W Niedzielę 18 listopada gościliśmy kl. Roberta, kl. Marka i kl. Michała - Alumnów Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Podczas wszystkich Mszy Świętych w Sanktuarium i w kościołach filialnych, dzieląc się świadectwem swojej drogi Bożego wezwania, modlili się o powołania kapłańskie i zakonne, dziękując za duchowe i materialne wsparcie.

Msza Hubertowska

Msza Hubertowska W Niedzielę 25 listopada o godz. 12.00 w naszym Sanktuarium odbędzie się Uroczysta Msza św. ku czci św. Huberta - patrona myśliwych. Zapraszamy!

Zapraszamy na Cecyliadę do Mrzeżyna

Zapraszamy na Cecyliadę do Mrzeżyna Cecyliada odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w sali widowiskowo - sportowej w Mrzeżynie. Dziękujemy sponsorom i wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc w przygotowaniu i dofinansowaniu tego wydarzenia.

Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada 2012

Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada 2012 Uroczystości rozpoczęły się w Sanktuarium Mszą Świętą z asystą Kompanii Honorowej Wojska Polskiego

Ksiądz Czesław - Kanonikiem kapituły Stargardzkiej

Ksiądz Czesław - Kanonikiem kapituły Stargardzkiej Uroczyste wprowadzenie nowych kanoników Stargardzkiej Kapituły Kolegiackiej.

11 listopada Msza Święta za Ojczyznę

11 listopada Msza Święta za Ojczyznę Pamiętamy o naszych bohaterach

Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych Pamiętamy o naszych zmarłych w modlitwie nawiedzając cmentarze

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.