REKONSEKRACJA KOŚCIOŁA

REKONSEKRACJA KOŚCIOŁA Dnia 20 maja, Roku Pańskiego 2017,
o godz. 11:00, Metropolita Szczecińsko-Kamieński J.E. X. Abp Andrzej DZIĘGA, w XI. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, dokona historycznego aktu KONSEKRACJI nowego ołtarza i REKONSEKRACJI świątyni pw. Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie.

ŚWIĘTA WIELKANOCNE A.D. 2017

ŚWIĘTA WIELKANOCNE A.D. 2017 Święta Wielkanocne - Paschalne są największymi ze Świąt Kościoła. Rozpoczynają się one w Niedzielę Palmową, a kończą Zesłaniem Ducha Świętego. W sposób szczególny próbujemy uczcić trzy ważne dni: Wielki Czwartek - ustanowienie Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa; Wielki Piątek - męka i śmierć naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz Wielka Sobota, a raczej jej noc, podczs której czuwamy i wyczekujemy zmartwychwstania Chrystusa.

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2017

Od 29 grudnia rozpoczną się w naszej parafii odwiedziny duszpasterskie. Kapłani przez ponad miesiąc będa odwiedzać nasze domy i je błogosławić. Poniżej podajemy plan wizyty duszpasterskiej:

REKOLEKCJE ADWENTOWE 2016

REKOLEKCJE ADWENTOWE 2016 W najbliższą niedzielę - 11 grudnia rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzą OO. Salwatorianie. Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem Rekolekcji:

RORATY 2016

RORATY 2016 Rozpoczęliśmy ADWENT - czas zadumy i refleksji, prowadzący do przemiany życia i godnego przyjęcia Chrystusa, którego narodziny będziemy celebrować za cztery tygodnie. Nikt na ziemi nie doświadczył tak wielkiej bliskości Boga jak Maryja, od której chcemy się uczyć takiej ufności i zawierzenia. Dlatego serdecznie zapraszamy na Msze Św. Roratnie - wotywne o Najświętszej Maryi Pannie. W naszym kościele odprawiane są one codziennie (od poniedziałku do soboty) o godz. 17:00.

Msza za Ojczyznę - 11.11.2016 - FotoGaleria

Msza za Ojczyznę - 11.11.2016 - FotoGaleria 11 listopada 2016 roku, odbyły się kościelno-państwowe obchody Dnia Niepodległości. Dziękowaliśmy Panu Bogu za otrzymane łaski i wspólnie prosiliśmy aby zachował naszą Ojczyznę w pokoju.

Zaduszki literackie

Zaduszki literackie Kapłani Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, wdzięczni zmarłym artystom za pozostawienie nam ponadczasowych szlagierów, zagrają ich utwory, które będą przeplatane refleksją oraz modlitwą w ich intencji. Zapraszamy 16 listopada 2016 r., na godz. 19:00, do salki parafialnej przy kościele.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.