X rocznica koronacji Cudownego Obrazu Najświętszej Maryii Panny

X rocznica koronacji Cudownego Obrazu Najświętszej Maryii Panny  W Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie pod przewodnictwem Jego Ekscelencji Andrzeja Dzięgi, arcybiskupa szczecińsko – kamieńskiego w koncelebrze z ks. bp Henrykiem Wejmanem i ks. bp Krzysztofem Zadarko (diecezja Koszaliński – Kołobrzeska) sprawowana była uroczysta Eucharystia, w trakcie której wspominane były aż trzy historyczne wydarzenia, które miały miejsce w trzebiatowskim kościele.

Triduum przed rocznicą koronacji Cudowengo Obrazu

Triduum przed rocznicą koronacji Cudowengo Obrazu Tradycyjnie tuż przed uroczystościami rocznicowymi koronacji Cudownego Obrazu, w naszym Sanktuarium odbywa się Triduum. Czas szczególnego przygotowania się do tego jakże ważnego dnia dla wspólnoty wiernej całej Archidiecezji. Tym razem specjalny montaż słowno muzyczny przygotowali młodzi ludzie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie

Witaj Święta Siostro Faustyno

Witaj Święta Siostro Faustyno 20 maja w trakcie Mszy Świętej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W naszej Wspólnocie Parafialnej przywitaliśmy relikwie I stopnia Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, które zostały nam podarowane w czasie ostatniej pielgrzymi w Sanktuarium w Łagiewnikach

Zakończenie Misji Fatimskich

Zakończenie Misji Fatimskich  Na zakończenie Misji Fatimskich została poświęcona i zainstalowana figurka Matki Bożej Fatimskiej w grocie za zewnątrz kościoła. Ojcowie Redemptoryści w czasie uroczystości zawierzyli naszą parafię Matce Najświętszej

Zmarł Ksiądz Franciszek Moździerz

Zmarł Ksiądz Franciszek Moździerz  Z żalem, ale i z nadzieją wypływającą z wiary w zmartwychwstanie naszego Pana Jezusa Chrystusa informujemy, że w sobotę, 7 maja 2016 r., zmarł ks. Franciszek Moździerz, wieloletni proboszcz Parafii pw. św Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Trzebuszu.

Wyjątkowe uroczystości w Trzebiatowie 21.05.2016 godz. 11:00

Wyjątkowe uroczystości w Trzebiatowie 21.05.2016 godz. 11:00  150 - lecie powstania cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej w Dűsseldorfie
20 - lecie ustanowienia Sanktuarium w Farze pw. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
10 - lecie Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Łaskawej

Obchody setnej Rocznica Objawień Fatimskich

Obchody setnej Rocznica Objawień Fatimskich Zbliża się Setna Rocznica Objawień Fatimskich, Wszystkie parafie w Archidiecezji przygotowują się do tego doniosłego wydarzenia poprzez specjalnie Misje, Misjonarze - Ojcowie Redemptoryści do naszej Parafii dotrą w sobotę 23.IV. Inauguracja Misji w sobotę w Sanktuarium Różańcem i Mszą św. o godz. 17:30 a potem Apel Jasnogórski o godz. 21:00.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.