Ks. Maciej Babicki - nasz parafianin.

Ks. Maciej Babicki - nasz parafianin. W sobotnie przedpołudnie w Szczecińskiej Katedrze, nasz parafianin dk. Maciej Babicki przyjął Sakrament Kapłaństwa.

Kolęda Dekanalna.

Kolęda Dekanalna. Każdego roku, we wszystkich dekanatach naszej diecezji, odbywa się Wizyta Duszpasterska zwana kolędą.

Zmiana adresu.

Informujemy, że nastąpiła zmiana adresu email parafii.

XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek.

XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek. W dniach 17-18 grudnia 2010 roku w Goleniowskim Domu Kultury odbył się XVI Zachodniopomorski Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Srebrny Jubileusz.

Srebrny Jubileusz. 15 grudnia 2010 roku nasz ksiądz kanonik proboszcz Andrzej Dowal obchodził 25 lecie swojego kapłaństwa.

Czuwanie modlitewne Szczecin Stołczyn 03-04.12.2010

Czuwanie modlitewne Szczecin Stołczyn 03-04.12.2010 Po ostatniej piątkowej lekcji każdy myślał, że dzień pracy już się zakończył, ale nie dla małej ośmioosobowej grupy młodzieży z Trzebiatowa, która chcąc poświęcić się Bogu wyruszyła do Szczecina na nocne czuwanie.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej.

VI Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej. Z okazji wspomnienia św. Cecyli - patronki muzyki kościelnej, odbył się Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej.