Pożegnania czas.

Pożegnania czas. 11 czerwca podczas Mszy św. o godz. 18.00 pożegnaliśmy siostrę Teresę, która dekretem Matki Generalnej została przeniesiona na nową placówkę.

Młodzi na Lednicy.

Młodzi na Lednicy. Grupa młodzieży wraz z ks. Robertem uczestniczyła w Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich.

Pielgrzymka do Sanktuariów naszej diecezji.

Pielgrzymka do Sanktuariów naszej diecezji. Nasza diecezja jest młoda, ale już na jej mapie, znajdują się miejsca szczególne - Sanktuaria.

Dar Eucharystii.

Dar Eucharystii. 30 maja 2010 dzieci klas II naszej parafii przystąpiły pierwszy raz do Stołu Eucharystii.

Turniej Piłki Nożnej.

Turniej Piłki Nożnej.  Drużyna ministrantów młodszych, sobotniego przedpołudnia, wzięła udział w kolejnym turnieju Piłki Nożnej w Rewalu.

Odpust i poświęcenie kaplicy w Lewicach.

Odpust i poświęcenie kaplicy w Lewicach. Po kilku miesiącach wytężonej pracy zakończył się remont kaplicy w Lewicach.

Dni Młodych - Choszczno.

Dni Młodych - Choszczno. Błogosław duszo moja Pana, czyli Archidiecezjalne Dni Młodych 2010 oczami młodych z Trzebiatowa
Wojtek Bobik i Łukasz Boczkowski

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.