Złoty Jubileusz Kapłaństwa.

Złoty Jubileusz Kapłaństwa. 20 października podczas Mszy św. wieczornej świetowaliśmy Złoty Jubileusz Kapłaństwa ks. Janusza Mękarskiego - Chrystusowaca.

Dzień Papieski 2010.

Dzień Papieski 2010. Już 10 raz obchodziliśmy Dzień Papieski w naszych wspólnotach.

Odpust w Sanktuarium.

Odpust w Sanktuarium. 11 października odbył się w Sanktuarium Uroczystość Odpustowa.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2010.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2010. Minęło już 5 lat, odkąd w Sanktuarium zagościli fani dwóch kółek.

Remont w Mirosławicach zakończony.

Remont w Mirosławicach zakończony. 24 września o godz. 12.30 ks. dziekan kustosz Andrzej Dowal dokonał poświęcenia kaplicy w Mirosławicach po jej gruntownym remoncie.

Pielgrzymka Archidiecezjalna.

Pielgrzymka Archidiecezjalna. Jak co roku udaliśmy się z pielgrzymką na Jasną Górę.

Pożegnanie lata.

Pożegnanie lata.  Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, Bożego Przystanku oraz ministranci pożegnali lato przy pieczonej kiełbasce.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.