Majówka z ministrantami

Majówka z ministrantami W czwartek 23 maja, w nowe Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, Służba Liturgiczna Ołtarza wraz z opiekunem ks. Przemysławem po modlitwie w Sanktuarium miło spędziła czas na łonie natury. Nie obyło się bez wspólnego pieczenia kiełbasek i ziemniaków oraz rywalizacji sportowych i zabaw.

VII Rocznica Koronacji

VII Rocznica Koronacji W sobotę, 18 maja w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie podczas Mszy Świętej, sprawowanej przez Ks. Biskupa Mariana Błażeja Kruszyłowicza i licznie przybyłych kapłanów, przeżywaliśmy VII Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, połączoną z Diecezjalną Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin.

Młodzież przed Rocznicą Koronacji

Młodzież przed Rocznicą Koronacji Młodzież Naszej Parafii zrzeszona w "Grupie Lektorskiej" przygotowała inscenizację poświęconą historii objawień Matki Bożej w Fatimie. Dziękujemy p. katechetce Małgorzacie Labuhn i p. Marioli Niewiadomskiej, polonistce z Gimnazjum,za pomoc w przygotowaniu tego religijnego przedstawienia.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego W sobotę 11 maja w naszym Sanktuarium Mszą Św. rozpoczęliśmy kolejny sezon motocyklowy. Zjechało się wielu motocyklistów i plac przy kościele zapełnił się różnorodnymi "maszynami" nie tylko na dwóch kołach. Mszę Św. w Sanktuarium odprawił ks. Piotr Kilian, były wikariusz naszej Parafii.

VI Pielgrzymka Biegowa

VI Pielgrzymka Biegowa  Zachęcamy do tak wyjątkowego uczczenia Dnia Matki w naszym Sanktuarium.

VII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa NMP

VII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa NMP W sobotę, 18 maja br., w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 przeżywać będziemy VII Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, połączoną z Diecezjalną Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin, na którą Poradnictwo Rodzinne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje ze Szczecina wyjazd autokarowy

Zmarł tata Ks. Prałata dra Andrzeja Dowala

Zmarł tata Ks. Prałata dra Andrzeja Dowala We wtorek, 7 maja 2013 r., po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 86 lat, zmarł Michał Dowal, Ojciec Księdza Prałata dra Andrzeja Dowala. Polecamy Świętej Pamięci Michała Bożemu Miłosierdziu i prosimy o modlitwę w Jego intencji. "Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie..."

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.