Boże Narodzenie 2013

Boże Narodzenie 2013 Zapraszamy na Uroczystość Narodzin Jezusa do naszego Sanktuarium.

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Odwiedziny Świętego Mikołaja 6 grudnia po Mszy Św. Roratniej nasze Sanktuarium odwiedził Święty Mikołaj.

Rozpoczęliśmy Adwent

Rozpoczęliśmy Adwent Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa Pana na końcu czasów w Dniu Ostatecznym i również czasem przygotowania do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Wykorzystajmy ten czas, aby otworzyć swoje serca na przyjście Pana. Roraty ku czci Najświętszej Maryi Panny od poniedziałku do soboty o godz. 17.00. Dzieci zapraszamy z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach. Na zakończenie Mszy św. będzie losowanie figurki Matki Bożej.

Imieniny Księdza Prałata Andrzeja w Sanktuarium

Imieniny Księdza Prałata Andrzeja w Sanktuarium Podczas Mszy Świętej Ksiądz Prałat Andrzej dziękował Panu Bogu za łaskę powołania kapłańskiego, a także wszystkim obecnym za przybycie i modlitwę. Na zakończenie Eucharystii życzenia składali Solenizantowi księża współpracownicy, służba liturgiczna ołtarza, dzieci, Róże Różańcowe, Caritas, Straż Honorowa NSPJ, delegacje z kościołów i kaplic filialnych i wdzięczni parafianie.

Trzebiatowska Cecyliada 2013

Trzebiatowska Cecyliada 2013 Przedstawiamy wyniki festiwalu oraz pamiątkowe zdjęcia.

Młodzieżowe Andrzejki

Młodzieżowe Andrzejki Młodzież gimnazjalna z "Grupy Lektorskiej" i młodzież ze wspólnoty "Tęcza Noego" w czwartkowe popołudnie uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona Ks. Proboszcza Andrzeja.

Pamiętamy o zmarłych kapłanach

Pamiętamy o zmarłych kapłanach Tradycyjnie w tygodniu po Uroczystości Wszystkich Świętych kapłani Dekanatu Trzebiatów udali się na cmentarze,aby odmówić Różaniec w intencji zmarłych kapłanów pracujących, bądź pochodzących z tutejszych wspólnot.