Poświęcenie pokarmów

Poświęcenie pokarmów Poświęcenie Pokarmów Wielkanocnych w Wielką Sobotę.

Triduum Sacrum

Triduum Sacrum Od Wielkiego Czwartku rozpoczyna się w Kościele Powszechnym "Triduum Sacrum"

Pielgrzymka do Wilna

Pielgrzymka do Wilna Pielgrzymka do Wilna 28.04.2013-02.05.2013

Rekolekcje Szkolne w Sanktuarium

Rekolekcje Szkolne w Sanktuarium Zapraszamy na Rekolekcje Szkolne uczniów wszystkich szkół w Trzebiatowie.

Dziękczynienie za Pontyfikat Benedykta XVI

Dziękczynienie za Pontyfikat Benedykta XVI W czwartek 28 lutego o godzinie 20.00 Papież Benedykt XVI kończy sprawować urząd Biskupa Rzymu, Następcy Św. Piotra.

Kapelan Honorowy Jego Świątobliwości

Kapelan Honorowy Jego Świątobliwości  Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga z radością serca podał do wiadomości wiernych, że Jego Świątobliwość Ojciec Święty Benedykt XVI, dnia 30 stycznia 2013 roku, ośmiu kapłanom z prezbiterium Archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej nadał godności papieskie. Wśród nich znalazł się ks. dr Andrzej DOWAL - Proboszcz i Kustosz Sanktuarium Macierzyństwa NMP i dziekan dekanatu Trzebiatów.

Nabożeństwa Wielkopostne

Nabożeństwa Wielkopostne Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali oraz na Rekolekcje Szkolne i Parafialne

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.