Imieniny ks. Marka

Imieniny ks. Marka W czwartek 25 kwietnia ks. Marek świętował wspomnienie Świętego Patrona Marka Ewangelisty. Ks. Marek w homilii przedstawił sylwetkę Św. Marka, ukazując go jako człowieka odważnego i wiernie idącego za Jezusem. "To żołnierz Boży należący do Boga nie wojny, ale tego, który jest Miłością".

Przyjęcie nowych ministrantów

Przyjęcie nowych ministrantów W Wielki Czwartek podczas Mszy Wieczerzy Pańskiej dziesięciu kandydatów złożyło przyrzeczenia ministranckie i przyjęli strój liturgiczny - komże. Gratulujemy chłopcom i ich rodzicom i życzymy gorliwości w posłudze przy ołtarzu Pańskim.

W obronie życia poczętego

W obronie życia poczętego Młodzież naszej parafii przygotowała w Sanktuarium rozważania Drogi Krzyżowej będące narracją dziecka, któremu nie pozwolono się narodzić.

"Marsz dla Życia"

W Niedzielę Palmową, w Światowy Dzień Młodych, odbyła się doroczna procesja "Marsz dla Życia".

Poświęcenie pokarmów

Poświęcenie pokarmów Poświęcenie Pokarmów Wielkanocnych w Wielką Sobotę.

Triduum Sacrum

Triduum Sacrum Od Wielkiego Czwartku rozpoczyna się w Kościele Powszechnym "Triduum Sacrum"

Pielgrzymka do Wilna

Pielgrzymka do Wilna Pielgrzymka do Wilna 28.04.2013-02.05.2013

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.