XI Rocznica Święceń Kapłańskich ks. Przemysława

XI Rocznica Święceń Kapłańskich ks. Przemysława Ks. Przemysław w piątek po Bożym Ciele w naszym Sanktuarium przeżywał wspólnie z "rocznikiem" oraz zaproszonymi gośćmi kolejną, jedenastą rocznicę przyjęcia Sakramentu Kapłaństwa. Mszę Świętą celebrował także ks. Prałat Andrzej Dowal, który przewodniczył liturgii a homilię wygłosił ks. Janusz Skoczeń, Proboszcz z Brzeska koło Pyrzyc. Koledzy kursowi ks. Przemysława przyjechali z różnych parafii, aby wspólnie przeżywać to bardzo wyjątkowe wydarzenie, które wyznaczyło nowy sposób życia i posługiwania.

Majówka z ministrantami

Majówka z ministrantami W sobotę 16 maja Służba Liturgiczna Ołtarza wraz z opiekunem ks. Przemysławem po uroczystości IX Rocznicy Koronacji obrazu Matki Bożej Trzebiatowskiej miło spędziła czas na łonie natury, uczestnicząc w zabawach i rywalizacjach sportowych.

Rozpoczęcie Nowenny Fatimskiej w Chomętowie

Rozpoczęcie Nowenny Fatimskiej w Chomętowie W Trzebiatowskim Sanktuarium została przekazana parafianom z Chomętowa figura Matki Bożej Fatimskiej, której obecność w kościele filialnym rozpoczyna Nowennę Fatimską.

IX Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu w Trzebiatowie

IX Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu w Trzebiatowie Już po raz dziewiąty wierni z całej Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej uczestniczyli w uroczystościach rocznicowych koronacji Cudownego Obrazu znajdującego się w Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie. 16 maja uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. infułat Edmund Cybulski wraz z Prezbiterium Ziemi Szczecińskiej.

Rozpoczęcie kolejnego Jubileuszowego sezonu motocyklowego

Rozpoczęcie kolejnego Jubileuszowego sezonu motocyklowego W sobotę 9 maja w naszym Sanktuarium Mszą Św. o godz. 13.00 rozpoczniemy kolejny sezon motocyklowy. Zjedzie się wielu motocyklistów i plac przy kościele zapełni się różnorodnymi "maszynami", nie tylko na dwóch kołach. Mszę Św. w Sanktuarium odprawi duszpasterz motocyklistów ks. Piotr Kilian.

Zapraszamy do Sanktuarium na IX Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa NMP W sobotę, 16 maja br., w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 przeżywać będziemy IX Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, połączoną z Diecezjalną Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej w naszej Świątyni.

W rocznicę kanonizacji Jana Pawła II ...

W rocznicę kanonizacji Jana Pawła II ... ... młodzież gimnazjalna, pod opieką Pań Polonistek, przygotowała montaż słowno - muzyczny poświęcony naszemu Świętemu Rodakowi.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.