Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych Pamiętamy o naszych zmarłych w modlitwie nawiedzając cmentarze.

Msza św. na cmentarzu w Trzebiatowie odbędzie się o godz. 13.00. Po Mszy św. uroczysta procesja połączona z modlitwą za spoczywających w grobach i poświęcenie nagrobków. Od 2 listopada modlitwy wypominkowe za zmarłych w Sanktuarium codziennie o godz. 17.30.

Nowe figurki Świętych w naszym Sanktuarium

Nowe figurki Świętych w naszym Sanktuarium  W niedzielę 17 października podczas Mszy Świętej wieczornej, grupa pielgrzymów dziękowała za dar pielgrzymowania po Chorwacji.

Dzień Papieski

Dzień Papieski  W niedzielę 11 października po wieczornej Mszy Świętej, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie przygotowała montaż słowno - muzyczny z okazji Dni Papieskich.

Odpust w Naszym Sanktuarium

Odpust w Naszym Sanktuarium  W niedzielę 11 października nasza wspólnota parafialna, podczas wszystkich Mszy Świętych, przeżywała Uroczystość Odpustową.

Uroczysta Msza Święta z okazji 20 lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych

Uroczysta Msza Święta z okazji 20 lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych  W niedzielę 11 października o godzinie 12:00 odbyła się Msza Święta dziękczynna z okazji 20 - lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych w Trzebiatowie.

Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii

Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii W niedzielę 11 października o godzinie 10:30 odbyła się Msza Święta dziękczynna z okazji 70 - lecia utworzenia naszej parafii.

Gminne Dożynki w Trzebiatowie

Gminne Dożynki w Trzebiatowie  Tradycyjnie święto plonów czyli dożynki, w czasie których rolnicy dziękują za plony, w Trzebiatowie zainaugurowała uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem księdza dziekana Andrzeja Dowala w Sanktuarium Maryjnym. Druga część uroczystości odbyła się w ogrodach Pałacu nad Młynówką.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.