Marsz dla Życia 2016

Marsz dla Życia 2016  Młodzież naszej Parafii wraz z dziećmi, rodzicami i starszymi uczestnikami wzięła udział w corocznie przeżywanej, w tym roku już po raz ósmy, Ewangelicznej manifestacji przypominającej, że Dawcą Życia jest sam Bóg oraz że życie ludzkie jest święte od poczęcia do naturalnej śmierci. Marsz zakończył się Mszą Świętą w Sanktuarium pod przewodnictwem Kustosza tej Świątyni - Księdza Prałata Andrzeja Dowala.

Odpowiadamy na Apel papieża Franciszka

Odpowiadamy na Apel papieża Franciszka  „24 godziny dla Pana" Czuwanie w Sanktuarium
Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie".

Rekolekcje Wielkopostne w Kościołach i Kaplicach filialnych

Rekolekcje Wielkopostne w Kościołach i Kaplicach filialnych  W Niedzielę 13. O3. 2016
• Włodarka - 9 00
• Mirosławice - 10 00
• Gąbin - 11 15
• Lewice- 12 30
• Chomętowo- 14 00

Pielgrzymka w Roku Miłosierdzia

Pielgrzymka w Roku Miłosierdzia Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym

Program rekolekcji parafialnych w naszym Sanktuarium

Program rekolekcji parafialnych w naszym Sanktuarium Niedziela 13 marca 2016 r. V Niedziela Wielkiego Postu
– Rekolekcje podczas wszystkich Mszy Św. niedzielnych (7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i podczas Gorzkich Żali o 17.15)

Poświęcenie stacji Drogi Krzyżowej i Figury Chrystusa Króla

Poświęcenie stacji Drogi Krzyżowej i Figury Chrystusa Króla  "Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę Jam zwyciężył świat"
Ewangelia wg św. Jana (J 16)

Rozpoczynamy Wielki Post

Rozpoczynamy Wielki Post Przypadająca 10 lutego Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele Rzymsko - Katolickim okres Wielkiego Postu czyli czterdziestodniowej pokuty. Ten czas do Wielkanocy ma nie tylko przygotować nas do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także pobudzić do podjęcia zdecydowanej poprawy i nawrócenia.