WIGILIA GRUPY LEKTORSKIEJ

WIGILIA GRUPY LEKTORSKIEJ Tradycyjnie, młodzież z Grupy Lektorskiej miała swoje spotkanie opłatkowe 17 grudnia 2015r. Miejscem spotkania wigilijnego była salka parafialna przy Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie.

Żywa Szopka Bożonarodzeniowa przy Sanktuarium

Żywa Szopka Bożonarodzeniowa przy Sanktuarium Bożonarodzeniowe szopki to w Polsce kilkuset letnia tradycja. Przy sanktuarium w Trzebiatowie już po raz trzeci obok figurek Jezusa, Maryi i Józefa w szopce pojawiły się żywe zwierzęta.

Pasterki w Kościołach i Kaplicach filialnych

Pasterki w Kościołach i Kaplicach filialnych • Jaromin godz. 20:00
• Włodarka i Gąbin godz. 21:00
• Chomętowo i Mirosławice godz. 22:00
• Lewice godz. 23:00
• Trzebiatów godz. 24:00

Pasterka w Sanktuarium

Pasterka w Sanktuarium Zobacz zdjęcia

ROK MIŁOSIERDZIA W TRZEBIATOWIE

ROK MIŁOSIERDZIA W TRZEBIATOWIE DRZWI ŚWIĘTE – BRAMA MIŁOSIERDZIA
W ROKU MIŁOSIERDZIA 8.12.2015 – 20.12.2016

Ksiądz Abp Andrzej Dzięga wyznaczył 18 kościołów stacyjnych w naszej Archidiecezji w tym nasze Sanktuarium

Rekolekcje Adwentowe w Sanktuarium w Trzebiatowie

Rekolekcje Adwentowe w Sanktuarium w Trzebiatowie Przedstawiamy plan tegorocznych Rekolekcji Adwentowych w naszym Sanktuarium

Imieniny Księdza Prałata Andrzeja w Sanktuarium

Imieniny Księdza Prałata Andrzeja w Sanktuarium Podczas Mszy Świętej Ksiądz Prałat Andrzej dziękował Panu Bogu za łaskę powołania kapłańskiego, a także wszystkim obecnym za przybycie i modlitwę.