Wizyta św. Mikołaja.

Wizyta św. Mikołaja. 6 grudnia mieliśmy okazję gościć Tę wspaniałą postać, jak zawsze gotową obdarowywać dzieci prezentami.

Historia Św. Mikołaja.

Historia Św. Mikołaja. Nasze kochane dzieci wraz z siostrą Tymotę i rodzicami przygotowali dla nas przedstawienie dotyczące postaci tak lubianej przez dzieci.

Adwent rozpoczęty.

Adwent rozpoczęty. Czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela jest dla każdego z nas zaproszeniem, by zastanowić się, na kogo ja czekam?

11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości. Sobotnie popołudnie zgromadziło nas na wspólnej modlitwie za Ojczyznę.

Obłóczyny Kryspina.

Obłóczyny Kryspina. W dniu 21 października w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie miała miejsce szczególna uroczystość. Mszę Świętą, podczas której 18 alumnów III roku zostało przyobleczonych w szatę duchowną celebrował abp Zygmunt Kamiński - metropolita szczecińsko-kamieński. Wśród nich kleryk Kryspin Gasiulewicz pochodzący z parafii przy sanktuarium w Trzebiatowie.

Wieczornica dla Jana Pawła II.

Wieczornica dla Jana Pawła II. Niedzielnego wieczoru spotkaliśmy się, by oddać cześć naszemu Wielkiemu Polakowi.

Zakończenie sezonu motocyklistów.

Zakończenie sezonu motocyklistów. 14 października o godz. 12.00 zgromadziła się przy Sanktuarium grupa Motocyklistów Zachodniopomorskich i członkowie Gryfickiego Klubu Motocyklistów Gryf.