Nabożeństwo Ekumeniczne.

Nabożeństwo Ekumeniczne. W piątek 30 czerwca o godzinie 18.30 rozpoczęlo się Nabożeństwo Ekumeniczne, które było jednym z punktów festynu Sąsiady zoorganizowanego przez Trzebiatowski Dom Kultury.

Wspólnota ERM ze Szczecina.

Wspólnota ERM ze Szczecina. 24 czerwca na rozpoczęcie wakacji przybyła do nas wspólnota Eucharystycznego Ruchu Młodych z parafii św. Stanisława Kostki ze Szczecina.

Pielgrzymi Piesi ze Szczecina.

Pielgrzymi Piesi ze Szczecina. W czwartek dotarła do naszego Sanktuarium Piesza Pielgrzymka Liceum nr I, II, i IV ze Szczecina.

Nowi ministranci.

Nowi ministranci. W czasie Sumy parafialnej minionej niedzieli, w poczet ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

Bierzmowanie klas III Gimnazjum.

Bierzmowanie klas III Gimnazjum. W sobotę 17 czerwca grupa 140 kandydatów przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania.

Uroczystość Bożego Ciała.

Uroczystość Bożego Ciała. Jak zawsze, tego czwartkowego dnia, oddaliśmy cześć Najświętszemu Sakramentowi idąc ulicami naszego miasta.

Spotkanie Salki.

Spotkanie Salki. Dzień 27 maja 2006r był dniem wspomnień młodzieży z lat 80 i 90. Odbyło się bowiem „spotkanie po latach" - dziś już dojrzałych 30 i 40-latków -należących do grupy młodzieżowej, która spotykała się w przykościelnej salce parafialnej.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.