Bierzmowanie klas III Gimnazjum.

Bierzmowanie klas III Gimnazjum. W sobotę 17 czerwca grupa 140 kandydatów przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania.

Uroczystość Bożego Ciała.

Uroczystość Bożego Ciała. Jak zawsze, tego czwartkowego dnia, oddaliśmy cześć Najświętszemu Sakramentowi idąc ulicami naszego miasta.

Spotkanie Salki.

Spotkanie Salki. Dzień 27 maja 2006r był dniem wspomnień młodzieży z lat 80 i 90. Odbyło się bowiem „spotkanie po latach" - dziś już dojrzałych 30 i 40-latków -należących do grupy młodzieżowej, która spotykała się w przykościelnej salce parafialnej.

Piknik w Nowielicach.

Piknik w Nowielicach. Środowego popołudnia grupa dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych i Grupa Ministrantów udały się na wspólne biesiadowanie do Stadniny Koni w Nowielicach.

Dziecięce śpiewanie.

Dziecięce śpiewanie. Sobotniego przedpołudnia odbył się Konkurs "Szansa na sukces z Arką Noego"

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Minionej niedzieli dzieci klas II Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 po raz pierwszy w pełni uczestniczyły we Mszy Świętej.

Święto Strażaków.

Święto Strażaków. Sobotniego popołudnia w Sanktuarium odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji naszych strażków.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.