Zimowe półkolonie.

Zimowe półkolonie. Jak co roku, w czasie ferii zimowych, zorganizowane zostały zajęcia dla dzieci.

XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek - Goleniów 2008

XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek - Goleniów 2008 20 grudnia bieżącego roku, nasz zespół Boży Przystanek, wziął udział w XIV Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek Goleniów 2008, który jest jednocześnie konkursem eliminacyjnym do największego Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Poświęcenie pomnika.

Poświęcenie pomnika. W 30 dzień po pogrzebie ks. kan. Henryka Cudaka, poświęciliśmy jego pomnik i tablicę pamiątkową.

Adwent 2008 - Otoczmy troską życie.

Adwent 2008 - Otoczmy troską życie. Właśnie zaczynamy czas tęsknoty za betlejemskim żłóbkiem. Czekamy. Mamy na to cały ADWENT.

Cecyliada.

Cecyliada. 22 listopada w Kościele Garnizonowym odbył się kolejny IV Trzebiatowski Przegląd Pieśni Chrześcijańskiej.

Kapliczka św. Antoniego.

Kapliczka św. Antoniego. Sobotniego popołudnia dokonano montażu wieżyczki na kapliczce św. Antoniego.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości. W 90 rocznicę odzyskania Niepodległości, o godz. 12.00 została odprawiona Uroczysta Msza Święta.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.