IX Dzień Papieski i Odpust w Sanktuarium.

IX Dzień Papieski i Odpust w Sanktuarium. 11 pażdziernika zgromadził nas przy ołatarzu Pana na celebracji dwóch wydarzeń.

Pieczony ziemniak.

Pieczony ziemniak. Przy wspaniałej pogodzie rozpoczęliśmy jesień.

Motocykliści w Sanktuarium.

Motocykliści w Sanktuarium. Nasze Sanktuarium od kilku lat stało się miejscem spotkania motocyklistów zachodniopomorskich rozpoczynających i kończących sezon motocyklowy.

I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami.

I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami. W dniach 25 -27 września odbyło się Spotkanie Ewangeliczne Młodych.

Cecyliada 2009.

Zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia do kolejnej Cecyliady. Zapraszamy do wizięcia udziału solistów i zespoły działające w naszych parafiach.

Pilegrzymka na Jasną Górę i Ukrainę.

Pilegrzymka na Jasną Górę i Ukrainę. Jak co roku udaliśmy się na Archidiecezjalną Pielgrzymkę naszej diecezji do Częstochowy.

Dożynki w Chomętowie.

Dożynki w Chomętowie. O godz. 14.00 niedzielnego popołudnia wspólnota z Chomętowa dziękowała za tegoroczne plony.