Konkurs Papieski.

Konkurs Papieski. Nasz parafianin Jakub Suszyński, zajął II miejsce w etapie rejonowym Konkursu PAPIEŻ O MŁODYCH, MŁODZI O PAPIEŻU organizowanym przez Fundacje Instytut Tertio Millennio.

Nowy Akolita z naszej parafii.

Nowy Akolita z naszej parafii. 1 marca bieżącego roku kleryk pochodzący z parafii przy Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, alumn Maciej Babicki, obecnie przeżywający formację na IV roku studiów, w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, przyjął posługę akolity.

Przegląd Teatralny.

Przegląd Teatralny. Młodzież z zespołu teatralnego "Exodus" działajacego przy Publicznym Gimnazjum w Trzebiatowie oraz z zespołu wokalnego "Genesis" działajacego przy naszej parafii po raz drugi uczestniczyła w Przeglądzie Teatralnym o tematyce religijnej dla szkół gimnazjalnych Archidiecezji Szczecińsko- Kamieńskiej. Przegląd odbywał się od 9 do 14 lutego 2009r. Młodzi artyści z naszej parafii wystąpili 12 lutego w Gimnazjum Nr 24 w Szczecin Dąbiu. Pokazaliśmy przedstawienie zatytułowane: Grzech - śmierć - Zmartwychwstanie. Inscenizację naszą charakteryzowało, że aktorzy starali się przekazać wartości chrześcijańskie w formie pantomimy.

Nowy Arcybiskup.

Nowy Arcybiskup. W dniu 21 lutego 2009 r., Ojciec Święty Benedykt XVI mianował Biskupa Andrzeja Dzięgę, dotychczasowego biskupa Diecezji Sandomierskiej, Arcybiskupem Metropolitą Szczecińsko-Kamieńskim.

Zimowe półkolonie.

Zimowe półkolonie. Jak co roku, w czasie ferii zimowych, zorganizowane zostały zajęcia dla dzieci.

XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek - Goleniów 2008

XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek - Goleniów 2008 20 grudnia bieżącego roku, nasz zespół Boży Przystanek, wziął udział w XIV Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek Goleniów 2008, który jest jednocześnie konkursem eliminacyjnym do największego Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Poświęcenie pomnika.

Poświęcenie pomnika. W 30 dzień po pogrzebie ks. kan. Henryka Cudaka, poświęciliśmy jego pomnik i tablicę pamiątkową.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.