Nowy kapłan w naszej wspólnocie.

Nowy kapłan w naszej wspólnocie. Z dniem 25 sierpnia przybył do naszej wspólnoty nowy wikariusz - ks. Robert Wróbel.

Pożegnanie ks. Łukasza.

Pożegnanie ks. Łukasza. 24 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00 pożegnaliśmy ks. Łukasza Huszczę.

Remonty na naszych filiach.

Remonty na naszych filiach. Od kilku tygodni trwają prace przy kościele we Włodarce i kaplicy w Lewicach.

Biwak Ministrancki.

Biwak Ministrancki. W dniach 22 - 24 czerwca grupa ministrantów przebywała na biwaku w Rewalu.

Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku.

Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku. Środowego wieczoru, 17 czerwca, dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych oraz Scholi Boży Przystanek spotkały się na wspólnym ognisku.

Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II.

Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II. Finał Wojewódzki odbył się 29 maja 2009r w Sianowie. Konkurs ten został zorganizowany pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie oraz Biskupa Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej.

Sakrament Bierzmowania.

Sakrament Bierzmowania. Poniedziałkowego popołudnia ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej młodzieży klas III Gimnazjum.