Cecyliada 2015

Cecyliada 2015 Już po raz XI odbył się Ogólnopolski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej w Hali Widowiskowo – Sportowej w Mrzeżynie. Miało to miejsce 21 listopada 2015r. w przeddzień święta św. Cecylii patronki chórzystów, lutników, muzyków, organistów, zespołów wokalno-instrumentalnych. festiwalu w Trzebiatowie była kontynuacja i rozwój tradycji Kościoła pierwszych wieków chrześcijaństwa. Św. Paweł Apostoł pisał: „Przemawiajcie do siebie wzajemnie w psalmach i hymnach, i pieśniach pełnych ducha, śpiewając i wysławiając Pana w waszych sercach.”

Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych Pamiętamy o naszych zmarłych w modlitwie nawiedzając cmentarze.

Msza św. na cmentarzu w Trzebiatowie odbędzie się o godz. 13.00. Po Mszy św. uroczysta procesja połączona z modlitwą za spoczywających w grobach i poświęcenie nagrobków. Od 2 listopada modlitwy wypominkowe za zmarłych w Sanktuarium codziennie o godz. 17.30.

Nowe figurki Świętych w naszym Sanktuarium

Nowe figurki Świętych w naszym Sanktuarium  W niedzielę 17 października podczas Mszy Świętej wieczornej, grupa pielgrzymów dziękowała za dar pielgrzymowania po Chorwacji.

Dzień Papieski

Dzień Papieski  W niedzielę 11 października po wieczornej Mszy Świętej, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie przygotowała montaż słowno - muzyczny z okazji Dni Papieskich.

Odpust w Naszym Sanktuarium

Odpust w Naszym Sanktuarium  W niedzielę 11 października nasza wspólnota parafialna, podczas wszystkich Mszy Świętych, przeżywała Uroczystość Odpustową.

Uroczysta Msza Święta z okazji 20 lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych

Uroczysta Msza Święta z okazji 20 lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych  W niedzielę 11 października o godzinie 12:00 odbyła się Msza Święta dziękczynna z okazji 20 - lecia Warsztatów Terapii Zajęciowych w Trzebiatowie.

Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii

Uroczystości 70 lecia istnienia naszej parafii W niedzielę 11 października o godzinie 10:30 odbyła się Msza Święta dziękczynna z okazji 70 - lecia utworzenia naszej parafii.