Ognisko Ministrantów.

Ognisko Ministrantów. Sobotniego przedpołudnia grupa 24 ministrantów udał się na wspólne ognisko do Nowielic.

Sakrament Dojrzałości.

Sakrament Dojrzałości. Piątkowego popołudnia w Sanktuarium, pod przewodnictwem ks. abp Zygmunta Kamińskiego, odbyła się Msza Św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania.

Eucharystia Szczytem Modlitwy.

Eucharystia Szczytem Modlitwy. Ostatnie czuwanie młodzieży, w tym roku szkolnym, odbędzie się 13.06.2008.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 1 czerwca odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej naszych dzieci.

Dzień Matki.

Dzień Matki. Niedzielnego popołudnia dzieci przedstawiły montaż związany z obchodzonym 26 maja Dniem Matki.

Dni Młodych 2008 - Myślibórz.

Dni Młodych 2008 - Myślibórz. W dniach 23-25 maja odbyły się w Myśliborzu Archidiecezjalne Dni Młodych. Hasłem tegorocznego spotkania były słowa "Wyzwolić Moc Świadectwa", które nawiązują do orędzia Benedykta XVI na XXIII Światowy Dzień Młodych: Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie moc i będziecie moimi Świadkami (Dz 1,8).

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało. Tradycyjnie w czwartek po Uroczystości Trójcy Przenajświętszej przeżywaliśmy Boże Ciało.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.