Kapliczka św. Antoniego.

Kapliczka św. Antoniego. Sobotniego popołudnia dokonano montażu wieżyczki na kapliczce św. Antoniego.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

Uroczystość Odzyskania Niepodległości. W 90 rocznicę odzyskania Niepodległości, o godz. 12.00 została odprawiona Uroczysta Msza Święta.

Witraż św. Apostołów.

Witraż św. Apostołów. W tygodniu przed Uroczystością Wszystkich Świętych został zainstalowany nowy witraż.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka.

Ostatnia Droga ks. kan. Henryka Cudaka. Wtorkowego przedpołudnia o godz. 11.00 rozpoczęła się Uroczysta Msza Święta Pogrzebowa długoletniego proboszcza parafii Trzebiatowskiej ks. kan Henryka Cudaka.

Requiescant in pace.

Requiescant in pace. W dniu 31 października 2008 roku o godz. 13.40, odszedł do Pana, ksiądz kanonik Henryk Cudak.

Dzień Papieski.

Dzień Papieski. W 30 rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, nasza młodzież przygotowała Wieczornicę.

Nowy dzwon im. Jana Pawła II.

Nowy dzwon im. Jana Pawła II. 5 października o godz. 14.00 został poświęcony dzwon im. Jana Pawła II w Chomętowie.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.