Imieniny Księdza Prałata Andrzeja w Sanktuarium

Imieniny Księdza Prałata Andrzeja w Sanktuarium Podczas Mszy Świętej Ksiądz Prałat Andrzej dziękował Panu Bogu za łaskę powołania kapłańskiego, a także wszystkim obecnym za przybycie i modlitwę. Na zakończenie Eucharystii życzenia składali Solenizantowi księża współpracownicy, służba liturgiczna ołtarza, dzieci, Róże Różańcowe, Caritas, Straż Honorowa NSPJ, delegacje z kościołów i kaplic filialnych i wdzięczni parafianie.

Trzebiatowska Cecyliada 2013

Trzebiatowska Cecyliada 2013 Przedstawiamy wyniki festiwalu oraz pamiątkowe zdjęcia.

Młodzieżowe Andrzejki

Młodzieżowe Andrzejki Młodzież gimnazjalna z "Grupy Lektorskiej" i młodzież ze wspólnoty "Tęcza Noego" w czwartkowe popołudnie uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona Ks. Proboszcza Andrzeja.

Pamiętamy o zmarłych kapłanach

Pamiętamy o zmarłych kapłanach Tradycyjnie w tygodniu po Uroczystości Wszystkich Świętych kapłani Dekanatu Trzebiatów udali się na cmentarze,aby odmówić Różaniec w intencji zmarłych kapłanów pracujących, bądź pochodzących z tutejszych wspólnot.

Powiatowe Święto Straży Pożarnej

Powiatowe Święto Straży Pożarnej W niedzielę 3 listopada podczas sumy o godzinie 12 odbyła się uroczysta Msza Święta z udziałem Straży Pożarnej naszego Powiatu. Eucharystii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił Kapelan Strażaków ks. Ireneusz Pastryk, Proboszcz Parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gryficach.

Odpust w naszym Sanktuarium Maryjnym

Odpust w naszym Sanktuarium Maryjnym 11 października nasza wspólnota parafialna przeżywała Uroczystość Odpustową. Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 18.00 przewodniczył ks. Kanonik Kazimierz Półtorak – Dziekan dekanatu Gryfice oraz Proboszcz Kościoła Mariackiego w Gryficach, w asyście kapłanów z dekanatu Trzebiatów oraz Proboszcza parafii grecko - katolickiej w Trzebiatowie – ks. Bohdana.

Muzyczna uczta w Trzebiatowie

Muzyczna uczta w Trzebiatowie IV Letni Festiwal Wędrowny "Na gotyckim szlaku" zawitał w tym roku do naszego Trzebiatowa. Słuchaczami byli nie tylko jego mieszkańcy, lecz także melomani z Kołobrzegu, Gryfic i Szczecina oraz turyści wypoczywający na wybrzeżu.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.