Odszedł do Pana zasłużony Kapłan

Odszedł do Pana zasłużony Kapłan W piątek, 4 lipca 2014 r., w godzinach południowych, po ciężkiej chorobie, zmarł Ksiądz Kanonik Henryk Jędrychowski, emerytowany proboszcz Parafii p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Mrzeżynie. Msza Święta pogrzebowa odbyła się w kościele parafialnym p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Mrzeżynie, w poniedziałek, 7 lipca 2014 r. o godz. 10:00. Po skończonej Eucharystii pochowano zmarłego Kapłana na cmentarzu w Trzebiatowie.

Misje u Stóp Krzyża

Misje u Stóp Krzyża Serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach poświęconych tajemnicy Krzyża Chrystusowego i Jego obecności w wyjątkowej Relikwii Drzewa Świętego.

XVII Trzebiatowskie Spotkania Kultur - "Sąsiady"

XVII Trzebiatowskie Spotkania Kultur - Trzebiatowskie "Sąsiady" to przede wszystkim spotkanie ludzi zaciekawionych folklorem, tradycją, sztuką ludową, muzyką i kuchnią trzech kultur – polskiej, niemieckiej i ukraińskiej. Przedstawiciele różnych kultur i wyznań mogli po sąsiedzku pokazać swoje, obyczaje, tradycje, historię, muzykę, religię.

Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2013/2014

Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego 2013/2014 W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa dzieci i młodzież naszej Parafii uczestniczyli we Mszy Św. dziękczynnej za miniony Rok Szkolny i Katechetyczny.

Msza Święta w intencji Ojczyzny

Msza Święta  w intencji Ojczyzny 21 czerwca w naszym Sanktuarium przeżywaliśmy 25 rocznicę odzyskania Wolności i zwycięstwa Solidarności. O godz. 11-tej odbyła się dziękczynna Eucharystia z udziałem członków Solidarności Województwa i Regionu.

Inauguracja Roku Serca Jezusowego

Inauguracja Roku Serca Jezusowego W Roku Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dekanacie Trzebiatów w parafii p.w. NSPJ w Cerkwicy odbędzie się Uroczysta Inauguracja.

Piknik z ministrantami

Piknik z ministrantami W czwartek 12 czerwca, w Święto Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, Służba Liturgiczna Ołtarza wraz z opiekunem ks. Przemysławem po modlitwie w Sanktuarium miło spędziła czas na łonie natury.