Spotkanie Salki.

Spotkanie Salki. Dzień 27 maja 2006r był dniem wspomnień młodzieży z lat 80 i 90. Odbyło się bowiem „spotkanie po latach" - dziś już dojrzałych 30 i 40-latków -należących do grupy młodzieżowej, która spotykała się w przykościelnej salce parafialnej.

Piknik w Nowielicach.

Piknik w Nowielicach. Środowego popołudnia grupa dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych i Grupa Ministrantów udały się na wspólne biesiadowanie do Stadniny Koni w Nowielicach.

Dziecięce śpiewanie.

Dziecięce śpiewanie. Sobotniego przedpołudnia odbył się Konkurs "Szansa na sukces z Arką Noego"

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Minionej niedzieli dzieci klas II Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 po raz pierwszy w pełni uczestniczyły we Mszy Świętej.

Święto Strażaków.

Święto Strażaków. Sobotniego popołudnia w Sanktuarium odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji naszych strażków.

Leć baloniku!

Leć baloniku! Czy pamiętamy jeszcze to wydarzenie?

Cudowny Obraz Ukoronowany.

Cudowny Obraz Ukoronowany. I stało się.