Morze, nasze morze ...

Morze, nasze morze ... Najczęściej pamiętamy nasz Bałtyk, gdy sennie szumi nam do ucha. Czasem budzi się, aby przypomnieć nam, że taki łagodny to on nie jest. A w ostatnich dniach rzeczywiście był niespokojny.

Bóg, Honor, Ojczyzna.

Bóg, Honor, Ojczyzna. Sobotniego przedpołudnia 2 września br. o godz. 11.00 ks. kanonik Henryk Cudak wraz z kapelanem Jednostki Wojska Polskiego w Trzebiatowie odprawili Mszę Świętą w intencji kombatantów i poległych w obronie naszej Ojczyzny.

Nowy wikariusz w Sanktuarium.

Nowy wikariusz w Sanktuarium. Z dniem 25 sierpnia dekretem ks. abp Zygmunta Kamińskiego przybył do naszej wspólnoty ks. Mariusz Dobrowolski.

Pielgrzymka na Jasną Górę

Pielgrzymka na Jasną Górę 26 sierpnia do naszego Sanktuarium przybyła grupa pielgrzymów idących z Mrzeżyna na Jasną Górę. Po modlitwie w kościele i pokrzepieniu sił ruszyli w dalszą drogę obiecując zanieść do Jasnogórskiej Pani także intencje naszej parafii.

Zapraszamy na listopadowy Festiwal.

W związku z uroczytościami św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej zapraszamy chętne dzieci i młodzież do wzięcia udziału w II Trzebiatowskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej.

Galeria - Na wieży.

Galeria - Na wieży. W dniu wczorajszym na wieży kościelnej nastąpiło otwarcie wystawy prac malarskich pani Bronisławy Kaczor ze Szczecina zatytułowanej "Nad Odrą i Bałtykiem".

Nabożeństwo Ekumeniczne.

Nabożeństwo Ekumeniczne. W piątek 30 czerwca o godzinie 18.30 rozpoczęlo się Nabożeństwo Ekumeniczne, które było jednym z punktów festynu Sąsiady zoorganizowanego przez Trzebiatowski Dom Kultury.