Plan wydarzeń związanych z Koronacją.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Triduum przed Koronacją w dniach 17 - 19 maja w Sanktuarium.

Misje Święte zakończone.

Misje Święte zakończone. Poświęceniem Krzyża Misyjnego i odsłonięciem tabliczki upamiętniającej to wydarzenie zakończyliśmy święty czas duchowego przygotowania na Uroczystość Koronacji Cudownego Obrazu.

Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium.

Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium. Jednym z elementów przygotowania Diecezji do Uroczystości Koronacji, był Konkurs Wiedzy na temat naszego Sanktuarium w Trzebiatowie.

Misje Święte przed Koronacją Cudownego Obrazu.

Zapraszamy wszystkich naszych parafian do godnego przygotowania się na czekającą nas uroczystość.

Ogólnopolskie Spotkanie ERM.

Ogólnopolskie Spotkanie ERM. W dniach 21 - 23 kwietnia w Częstochowie uczestniczyliśmy w Dniach Wspólnoty Euchrystycznego Ruchu Młodych.

Dni Społeczne Akcji Katolickiej.

Dni Społeczne Akcji Katolickiej. Popołudniem 19 kwietnia odbył się Dzień Społeczny Akcji Katolickiej zoorganizowany przez Oddział parafialny AK naszej parafii.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to czas, gdy pochylamy się nad Męką Pana Jezusa.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.