Rozpoczął się Wielki Post.

Rozpoczął się Wielki Post. Czas zadumy i przygotowania na Święta Paschalne.

Słodka degustacja.

Słodka degustacja. W niedzielę 19 lutego w salce parafialnej odbyła się Loteria Fantowa i Kiermasz ciast przygotowany przez dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Rekolekcje Młodzieżowe.

Rekolekcje Młodzieżowe. Podczas Feri Zimowych przedstawiciele naszej parafii wzięli czynny udział w Rekolekcjach Młodzieżowych.

Kolejne spotkanie.

Kolejne spotkanie. Sobotniego popołudnia odbyło się Spotkanie opłatkowe Ministrantów i Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Spotkanie opłatkowe.

Spotkanie opłatkowe. W Trzech Króli w salce parafialnej spotkały się Straż Honorowa i Klub Katolika, by wspólnie dzielić się opłatkiem.

Boże Narodzenie 2005

Boże Narodzenie 2005 Patrzymy
na Narodzonego w szopie.
Bo chcemy jak najwięcej,
na zapas, na cały rok
nagromadzić światła
w naszych duszach,
by nam go nie zabrakło
do następnego Bożego Narodzenia.

ks. Mieczysław Maliński

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - wyniki konkursu.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - wyniki konkursu. 21 szopek wzięło udział w rywalizacji konkursowej.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.