Kurtyny już gotowe.

Kurtyny już gotowe. Do późnych godzin wieczornych w miniony czwartek trwał montaż sceny Nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję. Scena ta będzie zasłaniać Cudowny Obraz Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, który zostanie ukoronowany 20 maja 2006 roku.

I po rekolekcjach.

I po rekolekcjach. Zakończyliśmy nasze ćwiczenia rekolekcyjne.

Rekolekcje Wielkopostne.

Od IV Niedzieli Wielkiego Postu (od 27 marca do 31 marca) ropoczynamy w naszej wspólnocie Ćwiczenia Wielkopostne. Do udziału zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Seans w Kołobrzegu.

Seans w Kołobrzegu. Dwoma autokarami udaliśmy się na projekcje filmu o naszym Kochanym Ojcu Świętym.

Rozpoczął się Wielki Post.

Rozpoczął się Wielki Post. Czas zadumy i przygotowania na Święta Paschalne.

Słodka degustacja.

Słodka degustacja. W niedzielę 19 lutego w salce parafialnej odbyła się Loteria Fantowa i Kiermasz ciast przygotowany przez dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Rekolekcje Młodzieżowe.

Rekolekcje Młodzieżowe. Podczas Feri Zimowych przedstawiciele naszej parafii wzięli czynny udział w Rekolekcjach Młodzieżowych.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.