Strona internetowa Bożego Przystanku.

Strona internetowa Bożego Przystanku. Miło nam poinformować, że rozpoczęła swoją działalność strona internetowa naszej scholi dziecięcej.

Diecezjalne Dziękczynnienie za plony.

Diecezjalne Dziękczynnienie za plony. Niedzielnego południa w Trzebiatowskim Sanktuarium, Uroczystą Mszą Św., po raz pierwszy rozpoczęły się Dożynki Archidiecezjalno - Powiatowo - Gminne.

Nowy kapłan w naszej wspólnocie.

Nowy kapłan w naszej wspólnocie. Z dniem 25 sierpnia przybył do naszej wspólnoty nowy wikariusz - ks. Robert Wróbel.

Pożegnanie ks. Łukasza.

Pożegnanie ks. Łukasza. 24 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00 pożegnaliśmy ks. Łukasza Huszczę.

Remonty na naszych filiach.

Remonty na naszych filiach. Od kilku tygodni trwają prace przy kościele we Włodarce i kaplicy w Lewicach.

Biwak Ministrancki.

Biwak Ministrancki. W dniach 22 - 24 czerwca grupa ministrantów przebywała na biwaku w Rewalu.

Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku.

Zakończenie roku ERM i Bożego Przystanku. Środowego wieczoru, 17 czerwca, dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych oraz Scholi Boży Przystanek spotkały się na wspólnym ognisku.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.