Dożynki w Chomętowie.

Dożynki w Chomętowie. O godz. 14.00 niedzielnego popołudnia wspólnota z Chomętowa dziękowała za tegoroczne plony.

Archidiecezjalny Dzień Służby Litrgicznej.

Archidiecezjalny Dzień Służby Litrgicznej. Dnia 19 września w Stargardzie Szczecińskim pierwszy raz spotkaliśmy się na Dniu Służby Liturgicznej.

Uroczystość we Włodarce.

Uroczystość we Włodarce. W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, jak co roku, obchodziliśmy odpust we Włodarce.

Spotkanie Ewangeliczne Młodych.

Spotkanie Ewangeliczne Młodych. W dniach 25-26 września 2009 zapraszamy młodzież na Pierwsza Spotkanie Ewangeliczne Młodych w Sanktuarium Macierzyństwa NMP.

Strona internetowa Bożego Przystanku.

Strona internetowa Bożego Przystanku. Miło nam poinformować, że rozpoczęła swoją działalność strona internetowa naszej scholi dziecięcej.

Diecezjalne Dziękczynnienie za plony.

Diecezjalne Dziękczynnienie za plony. Niedzielnego południa w Trzebiatowskim Sanktuarium, Uroczystą Mszą Św., po raz pierwszy rozpoczęły się Dożynki Archidiecezjalno - Powiatowo - Gminne.

Nowy kapłan w naszej wspólnocie.

Nowy kapłan w naszej wspólnocie. Z dniem 25 sierpnia przybył do naszej wspólnoty nowy wikariusz - ks. Robert Wróbel.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.