Koncert New Day.

Koncert New Day. W ramach odchodzonych "Ottonali" piątkowego wieczoru w Sanktuarium wystąpił zespół New Day grający muzykę chrześcijańską.

Złoty Jubileusz Święceń Kapłańskich.

Złoty Jubileusz Święceń Kapłańskich. 5 września 2006 roku o godz. 12.00 ks. abp Zygmunt Kamiński wraz z kapłanami rocznikowymi odprawił Mszę Świętą w naszym Sanktuarium z okazji 50 lecia Święceń Kapłańskich.

Morze, nasze morze ...

Morze, nasze morze ... Najczęściej pamiętamy nasz Bałtyk, gdy sennie szumi nam do ucha. Czasem budzi się, aby przypomnieć nam, że taki łagodny to on nie jest. A w ostatnich dniach rzeczywiście był niespokojny.

Bóg, Honor, Ojczyzna.

Bóg, Honor, Ojczyzna. Sobotniego przedpołudnia 2 września br. o godz. 11.00 ks. kanonik Henryk Cudak wraz z kapelanem Jednostki Wojska Polskiego w Trzebiatowie odprawili Mszę Świętą w intencji kombatantów i poległych w obronie naszej Ojczyzny.

Nowy wikariusz w Sanktuarium.

Nowy wikariusz w Sanktuarium. Z dniem 25 sierpnia dekretem ks. abp Zygmunta Kamińskiego przybył do naszej wspólnoty ks. Mariusz Dobrowolski.

Pielgrzymka na Jasną Górę

Pielgrzymka na Jasną Górę 26 sierpnia do naszego Sanktuarium przybyła grupa pielgrzymów idących z Mrzeżyna na Jasną Górę. Po modlitwie w kościele i pokrzepieniu sił ruszyli w dalszą drogę obiecując zanieść do Jasnogórskiej Pani także intencje naszej parafii.

Zapraszamy na listopadowy Festiwal.

W związku z uroczytościami św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej zapraszamy chętne dzieci i młodzież do wzięcia udziału w II Trzebiatowskim Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej.