Dzień drugi Triduum.

Dzień drugi Triduum. Ubogaceni zostaliśmy występem naszych dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Dzień pierwszy Triduum.

Dzień pierwszy Triduum. Rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowanie do Koronacji Cudownego Obrazu.

Plan wydarzeń związanych z Koronacją.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Triduum przed Koronacją w dniach 17 - 19 maja w Sanktuarium.

Misje Święte zakończone.

Misje Święte zakończone. Poświęceniem Krzyża Misyjnego i odsłonięciem tabliczki upamiętniającej to wydarzenie zakończyliśmy święty czas duchowego przygotowania na Uroczystość Koronacji Cudownego Obrazu.

Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium.

Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium. Jednym z elementów przygotowania Diecezji do Uroczystości Koronacji, był Konkurs Wiedzy na temat naszego Sanktuarium w Trzebiatowie.

Misje Święte przed Koronacją Cudownego Obrazu.

Zapraszamy wszystkich naszych parafian do godnego przygotowania się na czekającą nas uroczystość.

Ogólnopolskie Spotkanie ERM.

Ogólnopolskie Spotkanie ERM. W dniach 21 - 23 kwietnia w Częstochowie uczestniczyliśmy w Dniach Wspólnoty Euchrystycznego Ruchu Młodych.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.