Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium.

Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium. Jednym z elementów przygotowania Diecezji do Uroczystości Koronacji, był Konkurs Wiedzy na temat naszego Sanktuarium w Trzebiatowie.

Misje Święte przed Koronacją Cudownego Obrazu.

Zapraszamy wszystkich naszych parafian do godnego przygotowania się na czekającą nas uroczystość.

Ogólnopolskie Spotkanie ERM.

Ogólnopolskie Spotkanie ERM. W dniach 21 - 23 kwietnia w Częstochowie uczestniczyliśmy w Dniach Wspólnoty Euchrystycznego Ruchu Młodych.

Dni Społeczne Akcji Katolickiej.

Dni Społeczne Akcji Katolickiej. Popołudniem 19 kwietnia odbył się Dzień Społeczny Akcji Katolickiej zoorganizowany przez Oddział parafialny AK naszej parafii.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to czas, gdy pochylamy się nad Męką Pana Jezusa.

Nowy Krzyż Misyjny.

Nowy Krzyż Misyjny. 12 kwietnia na miejsce starego Krzyża Misyjnego ustawiono nowy Krzyż.

Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie.

Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie. Sobotniego popołudnia wyjechaliśmy z naszej parafii do Szczecina, by obejrzeć Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium w Szczecinie.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.