Strona główna / InformacjeSpotkanie opłatkowe ministrantów.


Spotkanie opłatkowe ministrantów. Sobotniego wieczoru w Salce Parafialnej zebrali się ministranci, lektorzy i rodzice, by podzielić się wspólnie opłatkiem.


 Wspólne kolędowanie.


Wspólne kolędowanie. Pierwszego dnia Bożego Narodzenia nasz Boży Przystanek wraz z Orkiestrą Dętą z Płot wspólnie wykonali kolędy podczas Mszy św. o godz. 9.00


 Boże Narodzenie 2006.


Boże Narodzenie 2006. "A Słowo Ciałem się stało..." życzymy zatrzymania się nad tą Tajemnicą i przyjęcia Miłości, którą Bóg nas obdarował.
Duszpasterze parafii Macierzyństwa NMP.


 
 Cecyliada 2006 - II Trzebiatowski Festiwal Pieśni Chrześćijańskiej.


Cecyliada 2006 - II Trzebiatowski Festiwal Pieśni Chrześćijańskiej. „Kochani! Najpierw pragnę Was serdecznie powitać i docenić Waszą obecność dzisiaj, ponieważ nie mogliśmy, mimo zaproszenia, spotkać się 25 listopada, chociaż wybieraliście się do nas… Każdy z was otrzymał jakiś talent. Czasami jest to talent słuchu, rytmu, zdolności jakie dzisiaj zaprezentujecie. W imieniu Jury i organizatorów życzę wam wszystkim dużo radości, satysfakcji a także jak najbardziej tej radości wynikającej z przyznawanych wam nagród.” Tymi słowami proboszcz ks. Andrzej Dowal przywitał uczestników Cecyliady.


 Wizyta św. Mikołaja.


Wizyta św. Mikołaja. 6 grudnia mieliśmy okazję gościć Tę wspaniałą postać, jak zawsze gotową obdarowywać dzieci prezentami.


 Historia Św. Mikołaja.


Historia Św. Mikołaja. Nasze kochane dzieci wraz z siostrą Tymotę i rodzicami przygotowali dla nas przedstawienie dotyczące postaci tak lubianej przez dzieci.


 Adwent rozpoczęty.


Adwent rozpoczęty. Czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela jest dla każdego z nas zaproszeniem, by zastanowić się, na kogo ja czekam?


 
Nabożeństwa
Galeria fotografii
ODPUST WE WŁODARCE 2017


14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.

fotografii w albumie: 8

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: