Pielgrzymka do Studzienki św. Ottona.

Pielgrzymka do Studzienki św. Ottona. Jak co roku odbyła się w ramach Ottonali Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy do Studzienki św. Ottona.

IV Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Święć się imię Twoje

IV Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Święć się imię Twoje W ramach Dni Świętego Ottona nasz scholka dziecięca BOŻY PRZYSTANEK wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Trzebiatowski Ośrodek Kultury.

Koncert New Day.

Koncert New Day. W ramach odchodzonych "Ottonali" piątkowego wieczoru w Sanktuarium wystąpił zespół New Day grający muzykę chrześcijańską.

Złoty Jubileusz Święceń Kapłańskich.

Złoty Jubileusz Święceń Kapłańskich. 5 września 2006 roku o godz. 12.00 ks. abp Zygmunt Kamiński wraz z kapłanami rocznikowymi odprawił Mszę Świętą w naszym Sanktuarium z okazji 50 lecia Święceń Kapłańskich.

Morze, nasze morze ...

Morze, nasze morze ... Najczęściej pamiętamy nasz Bałtyk, gdy sennie szumi nam do ucha. Czasem budzi się, aby przypomnieć nam, że taki łagodny to on nie jest. A w ostatnich dniach rzeczywiście był niespokojny.

Bóg, Honor, Ojczyzna.

Bóg, Honor, Ojczyzna. Sobotniego przedpołudnia 2 września br. o godz. 11.00 ks. kanonik Henryk Cudak wraz z kapelanem Jednostki Wojska Polskiego w Trzebiatowie odprawili Mszę Świętą w intencji kombatantów i poległych w obronie naszej Ojczyzny.

Nowy wikariusz w Sanktuarium.

Nowy wikariusz w Sanktuarium. Z dniem 25 sierpnia dekretem ks. abp Zygmunta Kamińskiego przybył do naszej wspólnoty ks. Mariusz Dobrowolski.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.