Jesień rozpoczęta.

Jesień rozpoczęta. Czwartkowego wieczoru z grupą młodzieży klas maturalnych spotkaliśmy się na wspólnym pieczeniu kiełbasek. W ten sposób uczciliśmy "Pieczonego Ziemniaka", choć go zabrakło.

Mecz ministrantów.

Mecz ministrantów. 30 września w sobotnie przedpołudnie gościliśmy ministrantów z Gryfic, z którymi rozegraliśmy mecz towarzyski w piłkę nożną.

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę.

Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę. W dniach 20 - 23 września pielgrzymowaliśmy po Sanktuariach Maryjnych udając się do Częstochowy.

Dziękczynienie za plony.

Dziękczynienie za plony. Minionej niedzieli przeżywaliśmy Uroczystość Dożynek.

Pielgrzymka do Studzienki św. Ottona.

Pielgrzymka do Studzienki św. Ottona. Jak co roku odbyła się w ramach Ottonali Piesza Pielgrzymka do Cerkwicy do Studzienki św. Ottona.

IV Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Święć się imię Twoje

IV Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Święć się imię Twoje W ramach Dni Świętego Ottona nasz scholka dziecięca BOŻY PRZYSTANEK wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Trzebiatowski Ośrodek Kultury.

Koncert New Day.

Koncert New Day. W ramach odchodzonych "Ottonali" piątkowego wieczoru w Sanktuarium wystąpił zespół New Day grający muzykę chrześcijańską.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.