PASJA.

PASJA. W ramach rekolekcji wielkopostnych młodzież naszej parafii przygotowała PASJĘ.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Ponownie wyruszyliśmy z Krzyżem na ramionach ulicami naszego miasta, by zamanifestować naszą wiarę.

Druga rocznica śmierci Jana Pawła II.

Druga rocznica śmierci Jana Pawła II. Rozpoczęliśmy ją, już w niedzielę z naszymi dziećmi, wypuszczając 500 balonów na cześć Jana Pawła II.

Pielgrzymka Maturzystów śladami Jana Pawła II.

Pielgrzymka Maturzystów śladami Jana Pawła II. W dniach 26 - 28 marca podążyliśmy na pielgrzymi szlak odwiedzając Częstochowę, Kraków, Kalwarię Zebrzydowską i Wadowice.

Konkurs Wielkopostny na Stacje Drogi Krzyżowej.

Konkurs Wielkopostny na Stacje Drogi Krzyżowej. W V Niedzielę Wielkiego Postu zostały zaprezentowane prace dzieci, które przyniesiono na ogłoszony wcześniej konkurs.

Wielki Post rozpoczęty.

Wielki Post rozpoczęty. To kolejny czas dany nam, by spojrzeć w swoje serce idąc za Chrystusem na Golgotę. Na rozpoczęcie tego okresu zostały poświęcone nowe Stacje Drogi Krzyżowej.

Rekolekcje naszej młodzieży

Rekolekcje naszej młodzieży W pierwszym tygodniu ferii zimowych młodzież z naszej parafii uczestniczyła w rekolekcjach dla młodzieży w Myśliborzu i Świnoujściu.