Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej.

Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej. W niedzielę o godzinie 10.30 grupa 128 gimnazjalistów przyjęła Sakrament Bierzmowania.

Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei.

Wyróżnienie dla naszej siostry Tymotei. Podczas V Międzynarodowego Dziecięco-Młodzieżowego Festiwalu Piosenki „O Bursztynową Nutkę” dzieci nagrodziły siostrę Orderem Uśmiechu.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi - Boże Ciało. Jak co roku po Uroczystej Mszy Świętej udaliśmy się procesyjnie do czterech ołtarzy manifestując swoją wiarę.

Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej.

Uroczystość Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej. Uroczystość odbyła się 3 czerwca podczas dwóch Mszy Świętych.

Turniej Ministrantów.

Turniej Ministrantów. Jak co roku wzięliśmy udział w Turnieju Piłki Nożnej Ministrantów.

Msza Prymicyjna.

Msza Prymicyjna. W miniony czwartek mieliśmy niecodzienną okazję uczestniczyć we Mszy Świętej Prymicyjnej naszych najmłodszych kapłanów wyświęconych 26 maja 2007 roku.

Wyjazd do Lichenia.

Wyjazd do Lichenia. W dniach 25 i 26 maja dzieci i ministranci udali się na Pielgrzymkę do Lichenia.