Strona główna / InformacjeVI Pielgrzymka Biegowa


VI Pielgrzymka Biegowa  Zachęcamy do tak wyjątkowego uczczenia Dnia Matki w naszym Sanktuarium.


 VII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa NMP


VII Rocznica Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa NMP W sobotę, 18 maja br., w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 przeżywać będziemy VII Rocznicę Koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, połączoną z Diecezjalną Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin, na którą Poradnictwo Rodzinne Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje ze Szczecina wyjazd autokarowy


 Zmarł tata Ks. Prałata dra Andrzeja Dowala


Zmarł tata Ks. Prałata dra Andrzeja Dowala We wtorek, 7 maja 2013 r., po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 86 lat, zmarł Michał Dowal, Ojciec Księdza Prałata dra Andrzeja Dowala. Polecamy Świętej Pamięci Michała Bożemu Miłosierdziu i prosimy o modlitwę w Jego intencji. "Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie..."


 Msza Św. w intencji osób niepełnosprawnych


Msza Św. w intencji osób niepełnosprawnych Piątego maja tego roku w ramach obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz XX-lecia utworzenia Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym została sprawowana Eucharystia pod przewodnictwem ks. Prałata Andrzeja Dowala.


 Uroczystość Bierzmowania


Uroczystość Bierzmowania W sobotę 27 kwietnia Ks. Biskup Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży gimnazjalnej z Trzebiatowa i sąsiednich parafii naszego dekanatu.


 Maturzyści w Sanktuarium


Maturzyści w Sanktuarium W piątek o godzinie 9.30 maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wraz z ks. Przemkiem dziękowali Bogu za możliwość zdobywania wiedzy w Liceum i prosili o błogosławieństwo Boże na czas egzaminów maturalnych.


 I Komunia Święta w Sanktuarium


I Komunia Święta w Sanktuarium W Niedzielę Trójcy Przenajświętszej 26 maja o godzinie 12.00 będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z obu Szkół Podstawowych naszego miasta. Serdecznie zapraszamy.


 
 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiPIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: