Strona główna / InformacjeZapraszamy na pielgrzymki autokarowe


Zapraszamy na pielgrzymki autokarowe


 Bierzmowanie w Sanktuarium


Bierzmowanie w Sanktuarium W sobotę 16 czerwca licznie zgromadzona młodzież przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania. Ks. Bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił daru Ducha Świętego naszym parafianom i gościom, przybyłym z sąsiednich parafii Dekanatu.


 
 VIII Zawody Strażackich Sikawek Konnych - poświęcenie pojazdów


VIII Zawody Strażackich Sikawek Konnych - poświęcenie pojazdów W sobotę 9 czerwca w Trzebiatowie odbyły się VIII Międzynarodowe Zawody Strażackich Sikawek Konnych, organizowane przez Gminę Trzebiatów, Trzebiatowską Ochotniczą Straż Pożarną oraz Starostwo Powiatowe w Gryficach. Przed rywalizacją na rynku przy Sanktuarium ks. Marek, wikariusz parafii Matki Bożej Trzebiatowskiej, poświęcił pojazdy strażackie.


 "Misje u Stóp Krzyża" w naszym Sanktuarium


Serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach Świętych poświęconych Krzyżowi Chrystusa i Jego obecności w Relikwii.


 25 rocznica pobytu bł. Jana Pawła II w Szczecinie


25 rocznica pobytu bł. Jana Pawła II w Szczecinie 11 czerwca 1987 roku gościliśmy w Szczecinie bł. Jana Pawła II. Było to dla nas wielkie wydarzenie historyczne i głębokie przeżycie religijne.


 Dzień dziękczynienia za I Komunię Świętą.


Dzień dziękczynienia za I Komunię Świętą. Dzieci z Dekanatu Trzebiatowskiego dziękowały Panu Jezusowi za wielki dar Komunii Świętej przyjętej do ich serc.


 I Komunia Święta w Sanktuarium.


I Komunia Święta w Sanktuarium. W niedzielę 27 maja 2012 r. w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 87 dzieci po raz pierwszy w pełni uczestniczyło we Mszy Świętej.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiŻYWA SZOPKA 2016

ŻYWA SZOPKA 2016


W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.

fotografii w albumie: 9

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: