Przyjęcie nowych ministrantów

Przyjęcie nowych ministrantów W Wielki Czwartek podczas Mszy Wieczerzy Pańskiej dziesięciu kandydatów złożyło przyrzeczenia ministranckie i przyjęli strój liturgiczny - komże. Gratulujemy chłopcom i ich rodzicom i życzymy gorliwości w posłudze przy ołtarzu Pańskim.

W obronie życia poczętego

W obronie życia poczętego Młodzież naszej parafii przygotowała w Sanktuarium rozważania Drogi Krzyżowej będące narracją dziecka, któremu nie pozwolono się narodzić.

"Marsz dla Życia"

W Niedzielę Palmową, w Światowy Dzień Młodych, odbyła się doroczna procesja "Marsz dla Życia".

Poświęcenie pokarmów

Poświęcenie pokarmów Poświęcenie Pokarmów Wielkanocnych w Wielką Sobotę.

Triduum Sacrum

Triduum Sacrum Od Wielkiego Czwartku rozpoczyna się w Kościele Powszechnym "Triduum Sacrum"

Pielgrzymka do Wilna

Pielgrzymka do Wilna Pielgrzymka do Wilna 28.04.2013-02.05.2013

Rekolekcje Szkolne w Sanktuarium

Rekolekcje Szkolne w Sanktuarium Zapraszamy na Rekolekcje Szkolne uczniów wszystkich szkół w Trzebiatowie.