Trzebiatowska Cecyliada 2012

Trzebiatowska Cecyliada 2012 Przedstawiamy wyniki festiwalu oraz pamiątkowe zdjęcia.

Wyznanie Wiary w Szczecińskiej Katedrze

Wyznanie Wiary w Szczecińskiej Katedrze Nuncjusz Apostolski w Polsce, Ksiądz Arcybiskup Celestino Migliore, gościł w Szczecinie, w sobotę, 24 listopada 2012 r. Okazją do wizyty jest rozpoczęty Rok Wiary, który w przeddzień Uroczystości Chrystusa Króla zgromadził w Szczecińskiej Katedrze, na swoim święcie patronalnym, Akcje Katolicką oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Niedziela Powołaniowa

Niedziela Powołaniowa W Niedzielę 18 listopada gościliśmy kl. Roberta, kl. Marka i kl. Michała - Alumnów Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Podczas wszystkich Mszy Świętych w Sanktuarium i w kościołach filialnych, dzieląc się świadectwem swojej drogi Bożego wezwania, modlili się o powołania kapłańskie i zakonne, dziękując za duchowe i materialne wsparcie.

Msza Hubertowska

Msza Hubertowska W Niedzielę 25 listopada o godz. 12.00 w naszym Sanktuarium odbędzie się Uroczysta Msza św. ku czci św. Huberta - patrona myśliwych. Zapraszamy!

Zapraszamy na Cecyliadę do Mrzeżyna

Zapraszamy na Cecyliadę do Mrzeżyna Cecyliada odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w sali widowiskowo - sportowej w Mrzeżynie. Dziękujemy sponsorom i wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc w przygotowaniu i dofinansowaniu tego wydarzenia.

Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada 2012

Obchody Dnia Niepodległości 11 listopada 2012 Uroczystości rozpoczęły się w Sanktuarium Mszą Świętą z asystą Kompanii Honorowej Wojska Polskiego

Ksiądz Czesław - Kanonikiem kapituły Stargardzkiej

Ksiądz Czesław - Kanonikiem kapituły Stargardzkiej Uroczyste wprowadzenie nowych kanoników Stargardzkiej Kapituły Kolegiackiej.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.