Witraż Koronacji Cudownego Obrazu.

Witraż Koronacji Cudownego Obrazu. W miniony czwartek i piątek trwała instalacja nowego witraża w naszym Sanktuarium.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa.

Wielkopiątkowa Droga Krzyżowa. Wielki Piątek to szczególny dzień w roku, w którym nie sprawuje się Mszy Św. Najważniejszym punktem tego dnia jest Droga Krzyżowa, upamiętniająca Mękę i śmierć Jezusa Chrystusa.

Dziękujemy pani Zdzisławo.

Dziękujemy pani Zdzisławo. Minionej niedzieli ksiądz proboszcz Andrzej Dowal uroczyście podziękował pani Zdzisławie Ożgo za posługę w Poradnictwie Rodzinnym.

Marsz dla Życia.

Marsz dla Życia. Już drugi raz w Niedzielę Palmową odbył się Marsz dla Życia.

Szkoła Fotografa.

Chcesz zgłębić swoją wiedzę o fotografii? Spotkać ludzi, których również ona pasjonuje? Przyjdź na "Szkołę Fotografa"!

Spotkanie Ewangeliczne Młodych

Spotkanie Ewangeliczne Młodych Zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie do naszego Sanktuarium.

Ferie zimowe.

Ferie zimowe. W drugim tygodniu ferii dzieci mogły wziąć udział w zimowisku zorganizowanym przy parafii.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.