Odpust i poświęcenie kaplicy w Lewicach.

Odpust i poświęcenie kaplicy w Lewicach. Po kilku miesiącach wytężonej pracy zakończył się remont kaplicy w Lewicach.

Dni Młodych - Choszczno.

Dni Młodych - Choszczno. Błogosław duszo moja Pana, czyli Archidiecezjalne Dni Młodych 2010 oczami młodych z Trzebiatowa
Wojtek Bobik i Łukasz Boczkowski

Uroczystość sakramentu święceń diakonatu Macieja Babickiego

Uroczystość sakramentu święceń diakonatu Macieja Babickiego W sobotę 8 maja kleryk pochodzący naszej parafii Maciej Babicki przyjął sakrament święceń w stopniu diakona. Uroczystość odbyła się w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie. Po ponad pięcioletnim przygotowaniu i formacji w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie, został włączony do grona duchownych przez modlitwę i nałożenie rąk ks. bpa pomocniczego Mariana Błażeja Kruszyłowicza.

IV Rocznica Koronacji.

IV Rocznica Koronacji. 15 maja 2010 o godz. 11.00 odbyła się Uroczysta Msza św. z okazji IV Rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu i Pielgrzymki Samorządowców naszej Archidiecezji.

Śp. ks. abp Zygmunt Kamiński.

Śp. ks. abp Zygmunt Kamiński. W dniu 1 maja 2010 r. w przeddzień swoich imienin zmarł ks. abp senior archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej ZYGMUNT KAMIŃSKI, który był ordynariuszem naszej metropolii w latach 1999 - 2009.

Ogólnopolskie Dni Wspólnoty ERM.

Ogólnopolskie Dni Wspólnoty ERM. W dniach 23-25 kwietnia dzieci należące do Eucharystycznego Ruchu Młodych wyjechały na Ogólnopolskie Dni Wspólnoty do Poznania.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. Już pewną tradycją, jest wizyta motocyklistów w naszym Sanktuarium, by tutaj Mszą świętą i poświeceniem motocykli rozpocząć nowy Sezon Motocyklowy.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.