Konkurs na portret Matki Bożej.

Konkurs na portret Matki Bożej. Minionej niedzieli mieliśmy okazje oglądać i głosować na prace naszych dzieci.

Złoty Jubileusz Kapłaństwa.

Złoty Jubileusz Kapłaństwa. 20 października podczas Mszy św. wieczornej świetowaliśmy Złoty Jubileusz Kapłaństwa ks. Janusza Mękarskiego - Chrystusowaca.

Dzień Papieski 2010.

Dzień Papieski 2010. Już 10 raz obchodziliśmy Dzień Papieski w naszych wspólnotach.

Odpust w Sanktuarium.

Odpust w Sanktuarium. 11 października odbył się w Sanktuarium Uroczystość Odpustowa.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2010.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2010. Minęło już 5 lat, odkąd w Sanktuarium zagościli fani dwóch kółek.

Remont w Mirosławicach zakończony.

Remont w Mirosławicach zakończony. 24 września o godz. 12.30 ks. dziekan kustosz Andrzej Dowal dokonał poświęcenia kaplicy w Mirosławicach po jej gruntownym remoncie.

Pielgrzymka Archidiecezjalna.

Pielgrzymka Archidiecezjalna. Jak co roku udaliśmy się z pielgrzymką na Jasną Górę.