Szkoła Fotografa.

Chcesz zgłębić swoją wiedzę o fotografii? Spotkać ludzi, których również ona pasjonuje? Przyjdź na "Szkołę Fotografa"!

Spotkanie Ewangeliczne Młodych

Spotkanie Ewangeliczne Młodych Zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie do naszego Sanktuarium.

Ferie zimowe.

Ferie zimowe. W drugim tygodniu ferii dzieci mogły wziąć udział w zimowisku zorganizowanym przy parafii.

Kolędnicy misyjni.

Kolędnicy misyjni. Tuż po Świętach dzieci z ERM- u wyruszyły z kolędą na ulice Trzebiatowa, by jako Kolędnicy Misyjni nieść radość Bożego Narodzenia, a zarazem otworzyć serca na potrzeby misyjne Kościoła.

Festiwal Kolęd w Goleniowie.

Festiwal Kolęd w Goleniowie. W dniach 18-19 grudnia już po raz piętnasty w Goleniowskim Domu Kultury odbył się Zachodniopomorski Festiwal Kolęd i
Pastorałek.

Boże Narodzenie 2009.

Boże Narodzenie 2009. Dobry Bóg, w swojej niepojętej miłości do ludzi, dał nam swojego Syna, który stale przebywa z nami w Najświętszym Sakramencie, On pozwala nam z radością świętować pamiątkę przyjścia Chrystusa w widzialnej postaci.

Święty Mikołaj.

Święty Mikołaj. 5 grudnia po Mszy św. Roratniej gościliśmy w naszej wspólnocie św. Mikołaja.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.