Strona główna / InformacjeZADUSZKI KAPŁAŃSKIE


ZADUSZKI KAPŁAŃSKIE Kapłani z Dekanatu Trzebiatów modlili się dorocznie przy grobach kapłanów pochowanych na cmentarzach należących do tego Dekanatu. W sobotę, 26 listopada 2017 roku, od godz. 11:00, odwiedziliśmy kapłańskie groby w:


 CECYLIADA 2017


CECYLIADA 2017 Już w najbliższą sobotę - 25 listopada - zapraszamy na już XIII Ogólnopolski Festiwal Pieśni Chrześcijańskiej - CECYLIADA 2017. Odbędzie się on w hali widowiskowo-sportowej w Mrzeżynie. Czas trwania 10:00 - 17:00. Szczegołowy program można znaleźć na plakacie. Serdecznie zapraszamy!


 
 ZADUSZKI LITERACKIE - Księża grają artystom...


ZADUSZKI LITERACKIE - Księża grają artystom... Trzebiatowski Ośrodek Kultury (Pałac)
PIĄTEK - 17. listopada - 19:00 - TOK (Pałac)

Niemal codziennie korzystamy z wielkich dzieł literackich czy muzycznych. Zachwycamy się, a nie rzadko bawimy, przy dźwiękach znanych utworów muzycznych, których autorzy odeszli już do wieczności.


 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH | 2017


UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH | 2017 Oprócz świętych, którym poświęcono w kalendarzu liturgicznym osobny dzień w roku kościelnym, w niebie przebywa niezliczona rzesza wybranych "ze wszystkich narodów i pokoleń, i języków", ze wszystkich stanów i zawodów. W pierwszym dniu listopada Kościół oddaje cześć tym wszystkim, którzy weszli już do chwały niebieskiej, a dzieciom swoim pielgrzymującym jeszcze na tej ziemi wskazuje drogę, która ich starszych braci zawiodła do świętości. Porządek Mszy Świętych:


 ROZPOCĘCIE ROKU SZKOLNEGO i finał akcji Caritas "Tornister pełen uśmiechu"


ROZPOCĘCIE ROKU SZKOLNEGO i finał akcji Caritas 4 września, wspólną modlitwą, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny 2017/2018. Mszę Św. w intencji uczniów i wychowawców odprawił ks. Prałat dr Andrzej Dowal - proboszcz naszej parafii. Po zakończonej Mszy Św. rozdano 30 wyposażonych plecaków potrzebującym uczniom z naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do zapełniania plecaków, wpisując się w wakacyjną akcję CARITAS: "Tornister pełen uśmiechu". Wszystkim uczniom i wychowawcom życzymy owocnego roku szkolnego i katechetycznego. Powierzamy was wszystkich opiece Matki Bożej Łaskawej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii.


 
 KANCELARIA PARAFIALNA (porządek wakacyjny)


ŚRODA 16:00-17:00
SOBOTA 10:00-11:00

NAUKI PRZEDCHRZCIELNE (dla rodziców i chrzestnych) - CZWARTEK, 17:00

NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE - SOBOTA, 17:00


 
 BOŻE CIAŁO 2017


BOŻE CIAŁO 2017 Porządek Mszy Św. W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało, czwartek, 15.06.2017)

7:00, 9:00, 10:00 (Msza Św. z procesją), 18:00

Włodarka - godz. 9:00

6 rzeczy, o których zbyt często zapominamy
przed Najświętszym Sakramentem


 
Nabożeństwa
Galeria fotografii
ODPUST WE WŁODARCE 2017


14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.

fotografii w albumie: 8

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: