Msza za Ojczyznę - 11.11.2016 - FotoGaleria

Msza za Ojczyznę - 11.11.2016 - FotoGaleria 11 listopada 2016 roku, odbyły się kościelno-państwowe obchody Dnia Niepodległości. Dziękowaliśmy Panu Bogu za otrzymane łaski i wspólnie prosiliśmy aby zachował naszą Ojczyznę w pokoju.

Zaduszki literackie

Zaduszki literackie Kapłani Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, wdzięczni zmarłym artystom za pozostawienie nam ponadczasowych szlagierów, zagrają ich utwory, które będą przeplatane refleksją oraz modlitwą w ich intencji. Zapraszamy 16 listopada 2016 r., na godz. 19:00, do salki parafialnej przy kościele.

Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia - GALERIA

We wszystkich kościołach stacyjnych Jubileuszowego Roku Miłosierdzia księża Biskupi sprawują uroczyste Msze Św. dziękczynne za wszelkie łaski udzielone w Roku Miłosierdzia. W Trzebiatowskim Sanktuarium takie dziękczynienie odbyło się w minioną niedzielę - 6 listopada 2016 r. AD MAIOREM DEI GLORIAM!!!

Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia

Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia W najbliższą niedzielę - 6 listopada 2016 r., o godz. 12:00 w naszym Sanktuarium, jako kościele stacyjnym w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia, Metropolita Szczecińsko-Kamieński - ks. Abp Andrzej Dzięga odprawi uroczystą Mszę Św. dziękczynną za wszelkie łaski udzielone w tym Jubileuszowym Roku, w naszym Sanktuarium. Serdecznie zapraszamy!

ZADUSZKI 2016

ZADUSZKI 2016 Zapraszamy na Nabozeństwa Wypominkowe - codziennie o godz. 17:30. Czas pobytu w czyśćcu zależy od ilości i ciężaru popełnionych grzechów. Niektóre dusze przebywają bardzo krótko, inne kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, ale są też takie, które muszą pokutować aż do dnia Sądu Ostatecznego. Wszystkie bardzo żałują zmarnowanych okazji do czynienia dobra dla innych ludzi i Boga. Po śmierci nie są w stanie już nic dobrego same z siebie uczynić, dlatego tak bardzo oczekują naszej pomocy.

ODPUST PARAFIALNY

ODPUST PARAFIALNY 11 października 2016 roku odbyła się uroczysta Msza Święta Odpustowa, której przewodniczył J.E. Ks. Bp Henryk Wejman. Ksiądz Biskup, w asyście księdza Proboszcza oraz przybyłych na tę uroczytość księży, udzielił Sakramentu Bierzmowania trzebiatowskiej młodzieży.

Tornister pełen uśmiechu 2016

Tornister pełen uśmiechu 2016 "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25, 40).

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.