ZADUSZKI 2016

ZADUSZKI 2016 Zapraszamy na Nabozeństwa Wypominkowe - codziennie o godz. 17:30. Czas pobytu w czyśćcu zależy od ilości i ciężaru popełnionych grzechów. Niektóre dusze przebywają bardzo krótko, inne kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, ale są też takie, które muszą pokutować aż do dnia Sądu Ostatecznego. Wszystkie bardzo żałują zmarnowanych okazji do czynienia dobra dla innych ludzi i Boga. Po śmierci nie są w stanie już nic dobrego same z siebie uczynić, dlatego tak bardzo oczekują naszej pomocy.

ODPUST PARAFIALNY

ODPUST PARAFIALNY 11 października 2016 roku odbyła się uroczysta Msza Święta Odpustowa, której przewodniczył J.E. Ks. Bp Henryk Wejman. Ksiądz Biskup, w asyście księdza Proboszcza oraz przybyłych na tę uroczytość księży, udzielił Sakramentu Bierzmowania trzebiatowskiej młodzieży.

Tornister pełen uśmiechu 2016

Tornister pełen uśmiechu 2016 "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" (Mt 25, 40).

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE 3.09.2016

DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE 3.09.2016 Dziękczynienie Panu Bogu za tegoroczne plony złożyły delegacje z wieńcami dożynkowymi, reprezentujące powiat gryficki i gminę Trzebiatów.

Święcenia Diakonatu Jakuba Suszyńskiego

Święcenia Diakonatu Jakuba Suszyńskiego  25.06.2016 r. w Bazylice Archikatedralnej pw. Św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, Jakub Suszyński przyjął Święcenia Diakonatu z rąk Jego Ekscelencji ks. biskupa Henryka Wejmana.
Zdjęcia Marcin Konopnicki

Godziny urzędowania Kancelarii parafialnej w okresie wakacyjnym

Godziny urzędowania Kancelarii parafialnej w okresie wakacyjnym Środa 16:00 – 17:00
Czwartek 17:00 – Nauka dla rodziców i chrzestnych
Sobota 10:00- 11:00
17:00 – Nauka dla narzeczonych
Pogrzeby załatwiamy dodatkowo po Mszy Św.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.

Msza Św. dziękczynna Księdza Kanonika Czesława Ziemińskiego.  24.06.2016 r. o godz. 18:00 została odprawiona Msza Św. dziękczynna z okazji 60 - lecia kapłaństwa Czesława Ziemińskiego. Kazanie wygłosił ks. Proboszcz z parafii NSPJ z Gryfic Ireneusz Pastryk, wychowanek księdza Czesława.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.