Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta

Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta Jak co roku wyruszyliśmy z krzyżem na ulice naszego miasta, by oddać cześć Bogu, który za nas złożył życie w ofierze. Drogę Krzyżową prowadzili przedstawiciele różnych stanów i zawodów. Wielu naszych parafian podążyło tą drogą, by dać świadectwo swojej wiary. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym ta Droga Krzyżowa mogła się odbyć, szczególnie młodzieży z Centrum Kształcenia Zawodowego i Gimnazjum za przygotowanie okolicznościowej inscenizacji Męki Pańskiej.

Wielki Czwartek w Sanktuarium

Wielki Czwartek w Sanktuarium Uroczystą liturgią Mszy Wieczerzy Pańskie w Sanktuarium Ks. Prałat Andrzej Dowal rozpoczął obchody Triduum Paschalnego. Homilię wygłosił Ks. wikariusz Przemysław Kryszczyński. Podczas liturgii Ks. Prałat umył nogi 12 mężczyznom, nawiązując do gestu Chrystusa umywającego nogi 12 Apostołom na znak uniżenia i służby. Na zakończenie celebracji Najświętszy Sakrament został przeniesiony do tzw. "ciemnicy" jako wspomnienie pojmania Jezusa w Ogrójcu i uwiezienia.

Papieska wystawa na rynku naszego miasta

Papieska wystawa na rynku naszego miasta  Na rynku staromiejskim w Trzebiatowie 16 kwietnia otwarta została wystawa plenerowa pt. "Z Ewangelią w ręku i z modlitwą na ustach. Karola Wojtyły związki ze Szczecinem". Ekspozycja jest częścią wydarzeń poprzedzających kanonizację papieża Jana Pawła II.

Dziękczynna Pielgrzymka szlakiem Jana Pawła II

Dziękczynna Pielgrzymka szlakiem Jana Pawła II Zapraszamy na wyjątkową pielgrzymkę w hołdzie za dar kanonizacji naszego Papieża Jana Pawła II. W programie ...

"Triduum Sacrum" w naszym Sanktuarium

Zapraszamy do przeżywania największych Uroczystości w Kościele Rzymsko-Katolickim.

Przygotowujemy się do Uroczystej Kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II

Przygotowujemy się do Uroczystej Kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II Jako wspólnota parafialna oczekujemy na Uroczystą Kanonizację naszego Wielkiego Rodaka poprzez różne działania duszpasterskie. Serdecznie zapraszamy!

Nabożeństwa Wielkopostne

Nabożeństwa Wielkopostne Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali oraz na Rekolekcje Szkolne i Parafialne.