Strona główna / InformacjeAndrzejki z młodzieżą naszej Parafii


Andrzejki z młodzieżą naszej Parafii Młodzież gimnazjalna z "Grupy Lektorskiej", prowadzonej przez Panią katechetkę Małgorzatę Labuhn oraz młodzież ze wspólnoty "Tęcza Noego", której opiekunem jest ks. Marek, w piątkowe popołudnie uczciła św. Andrzeja Apostoła, patrona m. in. Ks. Proboszcza Andrzeja.


 Jubileuszowa X "Trzebiatowska Cecyliada 2014"


Jubileuszowa X Przedstawiamy wyniki naszego ogólnopolskiego festiwalu, który odbył się w sobotę 22 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mrzeżynie oraz pamiątkowe zdjęcia.


 Msza Św. Hubertowska w Sanktuarium


Msza Św. Hubertowska w Sanktuarium W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata w południe odbyła się Msza Św. pod przewodnictwem ks. Jacka Fabiszaka, Proboszcza z Golczewa, Kapelana myśliwych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej w asyście Ks. Prałata Andrzeja Dowala, Kustosza naszego Sanktuarium. Zgodnie z tradycją, kultywowaną w naszej wspólnocie parafialnej, we Mszy Św. uczestniczyły Koła Łowieckie z Trzebiatowa (Bażant, Łoś), Jaromina (Knieja), Mrzeżyna (Łabędź), Gryfic (Rega, Dzik) i Zespół Sygnalistów Gryf.


 Instalacja Relikwii Św. Jana Pawła II w Sanktuarium


Instalacja Relikwii Św. Jana Pawła II w Sanktuarium W niedzielę 23 listopada na Mszy Św. o godz. 9.00 ks. Prałat Andrzej Dowal dokonał poświęcenia tzw. relikwiarium, w którym na zakończenie Eucharystii umieścił na stałe Relikwie Św. Jana Pawła II. Zapraszamy Wiernych do Sanktuarium, aby przez wstawiennictwo Św. Papieża wypraszać u Boga wszelkie potrzebne łaski.


 Wprowadzenie Relikwii Ojca Świętego do naszego Sanktuarium


Wprowadzenie Relikwii Ojca Świętego do naszego Sanktuarium Pierwsze liturgiczne wspomnienie kanonizowanego w tym roku Papieża Jana Pawła II zapisze się w historii parafii Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie jako niezwykle ważne wydarzenie religijne i historyczne. W tym bowiem dniu dzięki zrządzeniu Bożej Opatrzności mogliśmy uroczyście wprowadzić do Sanktuarium Relikwie naszego Wielkiego Rodaka. Dokonał tego ks. Biskup Marian Błażej Kryszyłowicz wraz z ks. Prałatem Andrzejem Dowalem, kustoszem Trzebiatowskiej Świątyni oraz ks. wikariuszem Przemysławem Kryszczyńskim. Na Mszy Świętej zgromadzili się licznie przybyli parafianie, którzy mieli okazję na zakończenie Eucharystii ucałować Relikwie Ojca Świętego.


 Odpust w naszym Sanktuarium


Odpust w naszym Sanktuarium 11 października nasza wspólnota parafialna przeżywała coroczną Uroczystość Odpustową. Mszy Świętej sprawowanej o godzinie 18.00 przewodniczył ks. Paweł Grędziak, proboszcz z Zamęcina w asyście ks. Prałata Andrzeja Dowala oraz kapłanów z Dekanatu Trzebiatów.


 Archidiecezjalno - Gminne Dożynki w Trzebiatowskim Sanktuarium


Archidiecezjalno - Gminne Dożynki w Trzebiatowskim Sanktuarium W Niedzielę 21 września 2014 roku odbyły się w naszym Sanktuarium Archidiecezjalne Nadmorskie i Gminne Dożynki. Tradycyjne obchody Święta Dziękczynienia za plony rozpoczęła uroczysta Msza Święta, której przewodniczył ks. Biskup Senior Marian Błażej Kruszyłowicz.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografiiPIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych

PIELGRZYMKA - Szlakiem Cudów Eucharystycznych


W dniach 20 - 28 kwietnia 2018 roku wyruszyła z naszej parafii niecodzienna autokarowa pielgrzymka do Włoch, której głównym celem było nawiedzenie miejsc, w których zdarzyły się cuda Eucharystyczne.

fotografii w albumie: 32

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: