Dzień trzeci Triduum.

Dzień trzeci Triduum. Powoli kończymy nasze przygotowania do Koronacji.

Dzień drugi Triduum.

Dzień drugi Triduum. Ubogaceni zostaliśmy występem naszych dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Dzień pierwszy Triduum.

Dzień pierwszy Triduum. Rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowanie do Koronacji Cudownego Obrazu.

Plan wydarzeń związanych z Koronacją.

Zapraszamy wszystkich do udziału w Triduum przed Koronacją w dniach 17 - 19 maja w Sanktuarium.

Misje Święte zakończone.

Misje Święte zakończone. Poświęceniem Krzyża Misyjnego i odsłonięciem tabliczki upamiętniającej to wydarzenie zakończyliśmy święty czas duchowego przygotowania na Uroczystość Koronacji Cudownego Obrazu.

Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium.

Finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Sanktuarium. Jednym z elementów przygotowania Diecezji do Uroczystości Koronacji, był Konkurs Wiedzy na temat naszego Sanktuarium w Trzebiatowie.

Misje Święte przed Koronacją Cudownego Obrazu.

Zapraszamy wszystkich naszych parafian do godnego przygotowania się na czekającą nas uroczystość.