Nowy Krzyż Misyjny.

Nowy Krzyż Misyjny. 12 kwietnia na miejsce starego Krzyża Misyjnego ustawiono nowy Krzyż.

Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie.

Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie. Sobotniego popołudnia wyjechaliśmy z naszej parafii do Szczecina, by obejrzeć Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium w Szczecinie.

Kiermasz Wielkanocny.

Kiermasz Wielkanocny. Dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych wraz z rodzicami przygotowały przepiękne dekoracje Wielkanocne.

I rocznica śmierci Jana Pawła II.

I rocznica śmierci Jana Pawła II. I nasza parafia, w sposób szczególny, chciała wyrazić pamięć o naszym Wielkim Papieżu, w ten wyjątkowy dzień.

Motocykliści w naszym Sanktuarium.

Motocykliści w naszym Sanktuarium. W sobotnie popołudnie na plac kościelny wjechały ryczące maszyny. Okazją, była Msza św. na ropoczęcie sezonu 2006.

Kurtyny już gotowe.

Kurtyny już gotowe. Do późnych godzin wieczornych w miniony czwartek trwał montaż sceny Nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję. Scena ta będzie zasłaniać Cudowny Obraz Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, który zostanie ukoronowany 20 maja 2006 roku.

I po rekolekcjach.

I po rekolekcjach. Zakończyliśmy nasze ćwiczenia rekolekcyjne.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.