Wspólnota ERM ze Szczecina.

Wspólnota ERM ze Szczecina. 24 czerwca na rozpoczęcie wakacji przybyła do nas wspólnota Eucharystycznego Ruchu Młodych z parafii św. Stanisława Kostki ze Szczecina.

Pielgrzymi Piesi ze Szczecina.

Pielgrzymi Piesi ze Szczecina. W czwartek dotarła do naszego Sanktuarium Piesza Pielgrzymka Liceum nr I, II, i IV ze Szczecina.

Nowi ministranci.

Nowi ministranci. W czasie Sumy parafialnej minionej niedzieli, w poczet ministrantów zostali włączeni nowi chłopcy.

Bierzmowanie klas III Gimnazjum.

Bierzmowanie klas III Gimnazjum. W sobotę 17 czerwca grupa 140 kandydatów przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania.

Uroczystość Bożego Ciała.

Uroczystość Bożego Ciała. Jak zawsze, tego czwartkowego dnia, oddaliśmy cześć Najświętszemu Sakramentowi idąc ulicami naszego miasta.

Spotkanie Salki.

Spotkanie Salki. Dzień 27 maja 2006r był dniem wspomnień młodzieży z lat 80 i 90. Odbyło się bowiem „spotkanie po latach" - dziś już dojrzałych 30 i 40-latków -należących do grupy młodzieżowej, która spotykała się w przykościelnej salce parafialnej.

Piknik w Nowielicach.

Piknik w Nowielicach. Środowego popołudnia grupa dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych i Grupa Ministrantów udały się na wspólne biesiadowanie do Stadniny Koni w Nowielicach.