Kolejne spotkanie.

Kolejne spotkanie. Sobotniego popołudnia odbyło się Spotkanie opłatkowe Ministrantów i Eucharystycznego Ruchu Młodych.

Spotkanie opłatkowe.

Spotkanie opłatkowe. W Trzech Króli w salce parafialnej spotkały się Straż Honorowa i Klub Katolika, by wspólnie dzielić się opłatkiem.

Boże Narodzenie 2005

Boże Narodzenie 2005 Patrzymy
na Narodzonego w szopie.
Bo chcemy jak najwięcej,
na zapas, na cały rok
nagromadzić światła
w naszych duszach,
by nam go nie zabrakło
do następnego Bożego Narodzenia.

ks. Mieczysław Maliński

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - wyniki konkursu.

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - wyniki konkursu. 21 szopek wzięło udział w rywalizacji konkursowej.

Upragniony Święty.

Upragniony Święty. Nareszcie do nas zawitał - św. Mikołaj biskup.

Wigilia św. Mikołaja.

Wigilia św. Mikołaja. Poniedziałkowego popołudnia świętowaliśmy najukochańszego Świętego wszystkich dzieci.

Kiermasz Adwentowy.

Kiermasz Adwentowy. Od I Niedzieli Adwentu zapraszamy na Kiermasz przygotowany przez nasze dzieci i ich rodziców.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.