Triduum Paschalne - Wielki Czwartek

Jesteśmy za życiem

Jesteśmy za życiem W ostatnią niedzielę Wielkiego Postu czyli Niedzielę Męki Pańskiej w Trzebiatowie odbył się Marsz dla Życia.W Trzebiatowie jest to już czwarty raz kiedy wyruszamy w podróż po naszym mieście, aby demonstrować swoje “Tak” dla życia”

Triduum Paschalne

Triduum Paschalne NIEDZIELA PALMOWA - 01.04.2012r. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Wielki Tydzień, a od czwartku Triduum Paschy - najważniejszy czas świętowania z Chrystusem Umęczonym i Zmartwychwstałym w chwale! Zapraszamy do licznego uczestniczenia w liturgii tych dni.

Przygotowania do „Marszu dla Życia"

Przygotowania do „Marszu dla Życia Dnia 27 marca 2012 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie z ks. Tomaszem Kancelarczykiem – koordynatorem marszu dla życia w Szczecinie

Dni Młodych - Gryfice 2012

Dni Młodych - Gryfice 2012 Zapraszamy na Dni Młodych do Gryfic w dniach 1-3 Maja 2012. Szczegółowe informacje u katechetów.

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne  REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
w Sanktuarium w Trzebiatowie i w kościołach oraz kaplicach filialnych

Nieszpory przed Najświętszym Sakramentem

Nieszpory przed Najświętszym Sakramentem  W każdą sobotę, w okresie Wielkiego Postu, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nieszpory przed Najświętszym Sakramentem.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.