Uroczystość Wszystkich Świętych

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego W środę 14.IX.2011 przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Cecyliada 2011

Cecyliada 2011 Regulamin VII Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Chrześcijańskiej w Trzebiatowie „CECYLIADA 2011” pod honorowym patronatem JE ks. prof. dr hab. Abp Andrzeja Dzięgi metropolity szczecińsko – kamieńskiego

Archidiecezjalne Dożynki

Archidiecezjalne Dożynki Zapraszamy na Archidiecezjalne Dożynki 18 września b.r. w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny.

Archidiecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę

Archidiecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy przez Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice, Kraków-Łagiewniki. Wyjazd 21 września późnym wieczorem, powrót 24 września 2011.

Sianów - konkurs papieski.

Sianów - konkurs papieski. Już od dziesięciu lat Gimnazjum Gminne im. Ireny Sendlerowej w Sianowie, we współpracy z Urzędem Gminy i Miasta w Sianowie oraz Parafią Rzymsko - Katolicką pw. św. Stanisława Kostki w Sianowie organizuje Wojewódzki Konkurs Twórczości Karola Wojtyły - Jana Pawła II.

Woda, las, kajaki - czyli majówka w Trzebiatowie.

Woda, las, kajaki - czyli majówka w Trzebiatowie. W sobotę, 14.05.2011, w parafii Macierzyństwa NMP odbyła się majówka ojców, synów, wujków i dziadków. Impreza odbyła się w gościnnych progach "Agroturystyki Piastów" w Chełmie Gryfickim opodal Trzebiatowa.

ŻYWA SZOPKA 2016

W pierszy dzień Świąt Bożego Narodzenia - 25 grudnia 2016 roku, wzorem lat ubiegłych, stanęła przy naszym Sanktuarium Żywa Szopka. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jej organizacji: Zakałdowi Stolarskiemu przy Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie, Zarządowi Dróg w trzebiatowie oraz gospodarzom, którzy "wypożyczyli" zwierzęta.