Modlitwa za zmarłych kapłanów.

Modlitwa za zmarłych kapłanów. 14 listopada duszpasterze naszego dekanatu nawiedzili cmentarze, na których spoczywają doczesne szczątki kapłanów pracujących niegdyś w naszym dekanacie.

IX Dzień Papieski i Odpust w Sanktuarium.

IX Dzień Papieski i Odpust w Sanktuarium. 11 pażdziernika zgromadził nas przy ołatarzu Pana na celebracji dwóch wydarzeń.

Pieczony ziemniak.

Pieczony ziemniak. Przy wspaniałej pogodzie rozpoczęliśmy jesień.

Motocykliści w Sanktuarium.

Motocykliści w Sanktuarium. Nasze Sanktuarium od kilku lat stało się miejscem spotkania motocyklistów zachodniopomorskich rozpoczynających i kończących sezon motocyklowy.

I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami.

I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami. W dniach 25 -27 września odbyło się Spotkanie Ewangeliczne Młodych.

Cecyliada 2009.

Zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia do kolejnej Cecyliady. Zapraszamy do wizięcia udziału solistów i zespoły działające w naszych parafiach.

Pilegrzymka na Jasną Górę i Ukrainę.

Pilegrzymka na Jasną Górę i Ukrainę. Jak co roku udaliśmy się na Archidiecezjalną Pielgrzymkę naszej diecezji do Częstochowy.

KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)

Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.