Strona główna / InformacjeModlitwa za zmarłych kapłanów.


Modlitwa za zmarłych kapłanów. 14 listopada duszpasterze naszego dekanatu nawiedzili cmentarze, na których spoczywają doczesne szczątki kapłanów pracujących niegdyś w naszym dekanacie.


 IX Dzień Papieski i Odpust w Sanktuarium.


IX Dzień Papieski i Odpust w Sanktuarium. 11 pażdziernika zgromadził nas przy ołatarzu Pana na celebracji dwóch wydarzeń.


 Pieczony ziemniak.


Pieczony ziemniak. Przy wspaniałej pogodzie rozpoczęliśmy jesień.


 Motocykliści w Sanktuarium.


Motocykliści w Sanktuarium. Nasze Sanktuarium od kilku lat stało się miejscem spotkania motocyklistów zachodniopomorskich rozpoczynających i kończących sezon motocyklowy.


 I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami.


I spotkanie Ewangeliczne Młodych za nami. W dniach 25 -27 września odbyło się Spotkanie Ewangeliczne Młodych.


 Cecyliada 2009.


Zamieszczamy regulamin i kartę zgłoszenia do kolejnej Cecyliady. Zapraszamy do wizięcia udziału solistów i zespoły działające w naszych parafiach.


 Pilegrzymka na Jasną Górę i Ukrainę.


Pilegrzymka na Jasną Górę i Ukrainę. Jak co roku udaliśmy się na Archidiecezjalną Pielgrzymkę naszej diecezji do Częstochowy.


 
Nabożeństwa
Galeria fotografii
KONSEKRACJA KOŚCIOŁA (11. rocznica koronacji)


Roku Pańskiego 2017, miesiąca maja, dnia 20, z Bożej łaski i woli Stolicy Świętej Arcybiskup Metropolita Szczecińsko - Kamieński J.E. Andrzej Dzięga, w 11. rocznicę koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Łaskawej - Pani Trzebiatowa, przy licznym udziale duchowieństwa, parafian oraz przybyłych pielgrzymów, dokonał KONSEKRACJI ołtarza i kościoła mariackiego w Trzebiatowie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego duchowego i historycznego wydarzenia. Bardzo dziękujemy Panu Adamowi Litwinowiczowi za wykonanie i udostępnienie zdjęć.

fotografii w albumie: 50

...zobacz album »

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: