Śp. ks. abp Zygmunt Kamiński.

Śp. ks. abp Zygmunt Kamiński. W dniu 1 maja 2010 r. w przeddzień swoich imienin zmarł ks. abp senior archidiecezji Szczecińsko - Kamieńskiej ZYGMUNT KAMIŃSKI, który był ordynariuszem naszej metropolii w latach 1999 - 2009.

Ogólnopolskie Dni Wspólnoty ERM.

Ogólnopolskie Dni Wspólnoty ERM. W dniach 23-25 kwietnia dzieci należące do Eucharystycznego Ruchu Młodych wyjechały na Ogólnopolskie Dni Wspólnoty do Poznania.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. Już pewną tradycją, jest wizyta motocyklistów w naszym Sanktuarium, by tutaj Mszą świętą i poświeceniem motocykli rozpocząć nowy Sezon Motocyklowy.

Finał konkursu dekanalnego.

Finał konkursu dekanalnego. Sobotniego przedpołudnia 24 kwietnia o godz. 9.00 odbył się finał konkursu dekanalnego "Kapłaństwo oraz postać św. Jana Marii Vianneya Proboszcza z Ars".

Msza za Ofiary Katynia i Smoleńska.

Msza za Ofiary Katynia i Smoleńska. Pracownicy Urzędu Miasta, poczty sztandarowe szkół i zakładów pracy, Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego i parafianie oddali cześć ofiarom Katynia i Smoleńska.

Obłóczyny ministrantów.

Obłóczyny ministrantów. Na niedzielnej Mszy św. o godz. 9.00 do grona Służby Liturgicznej zostali włączeni nowi ministranci.

Prymicja ks. Kryspina Gasiulewicza.

Prymicja ks. Kryspina Gasiulewicza. 11 kwietnia w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godzinie 12.00 swoją pierwszą Mszę Świętą sprawował ks. neoprezbiter Kryspin Gasiulewicz, nasz parafianin.