Profesja wieczysta s. Teresy.

Profesja wieczysta s. Teresy. 31 lipca delegacja naszej parafii miała radość uczestniczyć w uroczystości składania profesji wieczystej w Zgromadzeniu Sióstr Opatrzności Bożej w Grodzisku Mazowieckim.

Wyjazd do Sankt Petersburga.

Wyjazd do Sankt Petersburga. Grupa naszych parafian udała się w dniach 19-28 czerwca 2010 roku do Rosji.

Wizytacja Biskupia i Sakrament Bierzmowania.

Wizytacja Biskupia i Sakrament Bierzmowania. 12 czerwca odbyła się Wizytacja Kanoniczna, podczas której ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz udzielił naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.

Pożegnania czas.

Pożegnania czas. 11 czerwca podczas Mszy św. o godz. 18.00 pożegnaliśmy siostrę Teresę, która dekretem Matki Generalnej została przeniesiona na nową placówkę.

Młodzi na Lednicy.

Młodzi na Lednicy. Grupa młodzieży wraz z ks. Robertem uczestniczyła w Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich.

Pielgrzymka do Sanktuariów naszej diecezji.

Pielgrzymka do Sanktuariów naszej diecezji. Nasza diecezja jest młoda, ale już na jej mapie, znajdują się miejsca szczególne - Sanktuaria.

Dar Eucharystii.

Dar Eucharystii. 30 maja 2010 dzieci klas II naszej parafii przystąpiły pierwszy raz do Stołu Eucharystii.