Dziękujemy pani Zdzisławo.

Dziękujemy pani Zdzisławo. Minionej niedzieli ksiądz proboszcz Andrzej Dowal uroczyście podziękował pani Zdzisławie Ożgo za posługę w Poradnictwie Rodzinnym.

Marsz dla Życia.

Marsz dla Życia. Już drugi raz w Niedzielę Palmową odbył się Marsz dla Życia.

Szkoła Fotografa.

Chcesz zgłębić swoją wiedzę o fotografii? Spotkać ludzi, których również ona pasjonuje? Przyjdź na "Szkołę Fotografa"!

Spotkanie Ewangeliczne Młodych

Spotkanie Ewangeliczne Młodych Zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie do naszego Sanktuarium.

Ferie zimowe.

Ferie zimowe. W drugim tygodniu ferii dzieci mogły wziąć udział w zimowisku zorganizowanym przy parafii.

Kolędnicy misyjni.

Kolędnicy misyjni. Tuż po Świętach dzieci z ERM- u wyruszyły z kolędą na ulice Trzebiatowa, by jako Kolędnicy Misyjni nieść radość Bożego Narodzenia, a zarazem otworzyć serca na potrzeby misyjne Kościoła.

Festiwal Kolęd w Goleniowie.

Festiwal Kolęd w Goleniowie. W dniach 18-19 grudnia już po raz piętnasty w Goleniowskim Domu Kultury odbył się Zachodniopomorski Festiwal Kolęd i
Pastorałek.

ODPUST WE WŁODARCE 2017

14 września 2017 roku została odprawiona uroczysta Msza Św. z okazji odpustu kościoła filialnego we Włodarce, połaczonego z dziękczynieniem za tegoroczne plony (Dożynki). Mszy Św. przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. Jan Uzdowski, który jest pomocą duszpasterską w Sanktuarium w Trzebiatowie. Po błogosławieństwie odbyła się adoracja Relikwi Krzyża Świętego.