Strona główna / Galeria

Imieniny ks. Prałata Andrzeja

Imieniny Kustosza Sanktuarium ks. Kan. Dr. Andrzeja Dowala

Podczas Mszy Świętej Ksiądz Kanonik Andrzej dziękował Panu Bogu za łaskę powołania kapłańskiego, a także wszystkim obecnym za przybycie i modlitwę.Na zakończenie Eucharystii życzenia składali księża współpracownicy, służba liturgiczna ołtarza, dzieci, Róże Różańcowe, Caritas, Straż Honorowa NSPJ, delegacje z kościołów i kaplic filialnych i wielu indywidualnych parafian i znajomych. Życzymy Księdzu Kanonikowi Andrzejowi wiele łask Bożych i opieki naszej Patronki Pani Trzebiatowskiej. Szczęść Boże!

Jasełka w Kościele

Jasna Góra 2005

Jesienny piknik.

KAPŁANI MODLĄ SIĘ ZA ZMARŁYCH KAPŁANÓW

W okolicy Uroczystości Wszystkich Świetych, czcigodnym zwyczajem, wszyscy kapłani Dekanatu, nawiedzają groby swoich zmarłych poprzedników i współbraci w kapłaństwie. Podobnie było i w tym roku. Modlitwie Różańcowej na cmentarzach Dekanatu, towarzyszyło zapalanie zniczy, których światło jest nie tylko znakiem pamięci o tych, którzy odeszli, ale przede wszystkim obrazem modlitwy o dopuszczenie tych zmarłych to Wiecznej Światłości.

Koncert Beaty Bednarz.

Strony:[1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]