Marsz w obronie życia ulicami Trzebiatowa

Marsz w obronie życia ulicami Trzebiatowa Młodzież naszej Parafii wraz z dziećmi, rodzicami i starszymi ochotnikami wzięła udział w corocznie przeżywanej, w tym roku już po raz siódmy, Ewangelicznej manifestacji przypominającej, że Dawcą Życia jest sam Bóg oraz że życie ludzkie jest święte od poczęcia do naturalnej śmierci. Pomimo złych warunków atmosferycznych zebrała się dość liczna grupa wiernych. Marsz zakończył się Mszą Świętą w Sanktuarium pod przewodnictwem Kustosza tej Świątyni - Księdza Prałata Andrzeja Dowala.

Dziękujemy "grupie wsparcia" ze Szczecina, oddelegowanej przez ks. Tomasza Kancelarczyka, za wielką pomoc w zorganizowaniu marszu oraz za rozdanie pamiątkowych "Jasiów" (model dziecka w dziesiątym tygodniu od poczęcia) wszystkim uczestnikom Bożej manifestacji. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.