Msza Hubertowska.

Msza Hubertowska. Niedzielnego przedpołudnia w naszym Sanktuarium odbyla się Uroczysta Msza św. ku czci św. Huberta - patrona myśliwych.

Okazją była 65 rocznica powstania na Pomorzu Polskiego Związku Łowieckiego. Mszy św. przewodniczył ks. abp Andrzej Dzięga oraz kapelan myśliwych ks. Jacek Fabiszak, kustosz sanktuarium ks. Andrzej Dowal. We Mszy św. uczestniczyli przedstawiciele Kół Łowieckich, Władz Miasta, parafianie. Na zakończenie poświęcono ołtarz św. Huberta zainstalowany w podwieżu kościoła, a którego fundatorami są Koła Łowieckie: Bażant i Łoś z Trzebiatowa, Łabędź z Mrzeżyna, Knieja z Jaromina, Dąb z Rogowa.
Zdjęcia wykonała Aleksandra Hojczyk