Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. Już pewną tradycją, jest wizyta motocyklistów w naszym Sanktuarium, by tutaj Mszą świętą i poświeceniem motocykli rozpocząć nowy Sezon Motocyklowy.

W tym roku na parkingu przy Sanktuarium stanęło 317 motocykli. Najdłuższą trasę pokonał motocyklista ze Świdnicy - 480 km. Mszę św. sprawowali kapłani motocykliści pod przewodnictwem ks. prof Wiesława Dyka. Po słodkim poczęstunku, paradzie ulicami miasta motocykliści udali się do Gryfic i Pogorzelicy. Serdecznie dziękujemy sponsorom: ABC Motoru Gryfice, Garaż Motor Szczecin, Poolspa Gryfice, Życzyliwi Przyjaciele. Serdecznie dziękujemy Policji Trzebiatowskiej i Gryfickiej za zabezpieczenie trsy przejazdu. Patronat Honorowy nad spotkaniem objął Burmistrz Trzebiatowa.

Zapraszmy również do galerii http://www.gryficki24.pl/galerie-zdjec/otwarcie-sezonu-motocyklowego-fotogaleria