Modlitwa za zmarłych kapłanów.

Modlitwa za zmarłych kapłanów. 14 listopada duszpasterze naszego dekanatu nawiedzili cmentarze, na których spoczywają doczesne szczątki kapłanów pracujących niegdyś w naszym dekanacie.

Nawiedzeniu towarzyszyła wspólna modlitwa za zamrłych, a uwięczeniem była wspólna Msza Święta za zmarłych kapłanów odprawiona w Sanktuarium.
Nawiedzenie rozpoczęliśmy od cmentarza w Konarzewie, gdzie pochowani zostali ks. Ziółek i ks. Kordzikowski. Następnie udaliśmy się do Karnic do mogiły ks. Nawrockiego, a stąd do Cerkwicy do grobu ks. Kłosa. Nawiedzenie zakończyliśmy w Trzebiatowie przy grobie ks. Cudaka obejmując modlitwą spoczywających tutaj ks. Domalewskiego i ks. Kowalskiego.
Mszy Świętej na zakończenie spotkania przewodniczył ks. Franciszek Moździerz.
Niech odpoczywają w pokoju.