Druga rocznica śmierci Jana Pawła II.

Druga rocznica śmierci Jana Pawła II. Rozpoczęliśmy ją, już w niedzielę z naszymi dziećmi, wypuszczając 500 balonów na cześć Jana Pawła II.

Uroczyste obchody rozpoczęły się od montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych, Bożego Przystanku pod kierunkiem s. Tymotei i pana Radka Zielińskiego.
O godz. 21 rozpoczęła się uroczysta Msza Św., po której nasza młodzież śpiewała ulubione pieśni Ojca Świętego. Wszystko zostało spięte Apelem Jasnogórskim, w którym modliliśmy się o szybką beatyfikacje Jana Pawła II.
Uroczystościom przewodził ks. prob Andrzej Dowal.
Dziękujemy Strażakom za obecność ich pocztu sztandarowego i wszystkim, którym bliski jest Jan Paweł II, a którzy uczestniczyli w wydarzeniach rocznicowych.