11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości.

11 listopada - Uroczystość Odzyskania Niepodległości. Sobotnie popołudnie zgromadziło nas na wspólnej modlitwie za Ojczyznę.

O godz. 15.00 pod przewodnictwem ks. proboszcza Andrzeja Dowala wraz z kapłanami koncelebrującymi, żołnierzami Jednostki Wojskowej z Trzebiatowa, przedstawicielami władz miasta, orkiestrą wojskową i obecnymi wiernymi naszej parafii odprawiona została Uroczysta Msza święta. Przybyły licznie poczty sztandarowe. Jak zawsze do liturgii Mszy św. włączył się nasz zespół Genesis. Całość Uroczystości zakończyła się przemarszem pod Ratusz Miejski, gdzie odbyła się dalsza część wydarzeń związanych z 88 rocznicą Odzyskania Niepodległości.