Obłóczyny Kryspina.

Obłóczyny Kryspina. W dniu 21 października w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie miała miejsce szczególna uroczystość. Mszę Świętą, podczas której 18 alumnów III roku zostało przyobleczonych w szatę duchowną celebrował abp Zygmunt Kamiński - metropolita szczecińsko-kamieński. Wśród nich kleryk Kryspin Gasiulewicz pochodzący z parafii przy sanktuarium w Trzebiatowie.

Z tej okazji grupa parafian z księdzem proboszczem udała się autokarem do Szczecina. Po uczestnictwie we Mszy Świętej wszyscy udali się na kawę i ciasto, aby tam złożyć życzenia dla obłóczonego Kryspina. Wszyscy byli bardzo wzruszeni i szczęśliwi. Teraz pozostaje tylko modlić się za Kryspina i pozostałych kleryków z naszej parafii Adama i Maćka, aby wytrwali na drodze powołania.