Wieczornica dla Jana Pawła II.

Wieczornica dla Jana Pawła II. Niedzielnego wieczoru spotkaliśmy się, by oddać cześć naszemu Wielkiemu Polakowi.

Wieczornica rozpoczęła się od wręczenia nagród przez ks. proboszcza dla dzieci i młodzieży, która wzięła udział w Konkursie na temat Jana Pawła II. Dzieci najmłodsze namalowały portrety Ojca Świętego, szkoła podstawowa dzieliła się posiadaną wiedzą, a Gimnazjaliści prezentowali swe poetyckie uzdolnienia pisząc wiersz. Nagrodzeni laureaci odczytali swoje wiersze na rozpoczęcie naszego spotkania. Następnie młodzież pod kierunkiem ks. Marka przedstawiła montaż słowno - muzyczny ukazując postać Jana Pawła II. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowaniu VI Dnia Papieskiego w naszej parafii.

Ks. proboszcz otwiera spotkanie. Laureaci konkursu.
Prace najmłodszych. Młodzież podczas swojej prezentacji.