Dziecięce śpiewanie.

Dziecięce śpiewanie. Sobotniego przedpołudnia odbył się Konkurs "Szansa na sukces z Arką Noego"

Dzieci w dwóch grupach wiekowych zaprezentowały utwory tego znanego dziecięcego zespołu, przy zgromadzonych rodzicach i swoich rówieśnikach. Zarazem był to Parafialny Dzień Dziecka, gdzie nie zabrakło zabaw i konkursów dla najmłodszej części naszej parafii. Jury złożone z rodziców dzieci po długich debatach oceniło naszych milusińskich, i tak: Grupa 0 - III Miejsce I - Adrianna Niżniowska Miejsce II - Jutrzenka Cirocka Miejsce III - Katarzyna Floriańczyk Grupa IV - VI Miejsce I - Daria Stec Miejsce II - Marta Niewiadomska i Karolina Kownacka Miejsce III - Lucyna Grzelak Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu. A jak się bawiliśmy można zobaczyć w  fotorelacji.