Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie.

Misterium Męki Pańskiej w Szczecinie. Sobotniego popołudnia wyjechaliśmy z naszej parafii do Szczecina, by obejrzeć Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium w Szczecinie.

Misterium jest już tradycją kleryków w czasie Wielkiego Postu. A zarazem jest to jedna z form, która pozwala nam bardziej przeżyć czas największych świąt chrześcijańskich - Wielkanocy. Bardzo miłym akcentem jest również to, że w naszym Seminarium mamy obecnie z naszej parafii trzech kleryków. Mogliśmy zobaczyć ich w tymże Misterium. Było to wielkie przeżycie dla nas parafian, a szczególnie dla ich rodziców, którzy udali się z nami do Szczecina. Wrażeń wynieśliśmy moc. Nie da sie tu ich opisać. Niech zdjęcia oddadzą atmosferę sobotniego wieczoru.