Strona główna /

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XI Niedzielę Roku, 16-ty czerwca 2024 r.

1. Dzisiaj przypada św. Hanny; w pon. - św. Brata Alberta Chmielowskiego z; we wtorek - św. Elżbiety dz; w środę - św. Romualda bp; w czw. - św. Florentyny; w piątek - św. Alojzego Gonzagi z, oraz Alicji; w sob. - św. Innocentego p. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

2. Dzisiaj w niedzielę 16.VI. po Mszach św. ofiarą do puszek „Caritas” wspieramy tzw. Akcję Lato na Kolonie „Caritas” dla dzieci z ubogich rodzin.

3. Nabożeństwo „czerwcowe” do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. wieczornej.

4. W najbliższy piątek zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Udziałem we Mszy św. o godz. 8.00 podziękujemy Bogu za przeżyty rok formacji duchowej oraz intelektualnej a także poprosimy o dobre wakacje.

5. Za dwa tygodnie w sobotę 29.VI. w ramach dorocznych „Sąsiadów” o godz. 15.00 w Sanktuarium nabożeństwo i modlitwa ekumeniczna o jedność Chrześcijan oraz o pokój. Cz. II o godz. 16.00 w „Ogrodach Pałacowych”.

6. Za wykoszenie trawy wokół Sanktuarium dziękujemy bardzo Pracownikom Zarządu Dróg. Serdeczne Bóg zapłać !

7. Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik "Niedziela” będący dla katolików źródłem wiedzy oraz umocnienia wiary.

8. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium - serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal