Strona główna /


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
1. Dzisiaj, w ostatnią przed Adwentem, Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, mamy odpust w naszym Dekanacie w Parafii Gosław. Uroczysta Eucharystia w Gosławiu o godz. 14.00.

2. Dzisiaj o godz. 12.00 tzw. Msza św. Hubertowśka z udziałem myśliwych, leśników oraz Łowieckich Pocztów Sztandarowych.

3. W ostatnim tygodniu Roku Liturgicznego zapraszamy do Sanktuarium na Tydzień Słowa Bożego. Od poniedziałku wieczorne Msze św. z okolicznościowym rozważaniem Słowa Bożego.

4. Dzisiaj przypada św. Konrada bp: w pon. - św. Waleriana bp; we wtorek - św. Stefana m; w środę - św. Błażeja m; w czw, - święto św. Andrzeja Ap. (Solenizant - ks. Proboszcz odprawi Mszę św. o godz. 18.00); w piątek - św. Edmunda k.m; w sob. — św. Aurelii m. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

5. W I-szy Piątek m-ca, o stałej porze, odwiedzimy z posługą sakramentalną obłożnie chorych (ks. Wikariusze w sobotę). Pierwszopiątkowa spowiedź św. od godz. 17.30. Wieczorna Eucharystia z udziałem Straży Honorowej. Tym razem wyjątkowo nie będzie spotkania Bractwa po Mszy św.

6. Nauki przedchrzcielne w czwartki a przedślubne w soboty. Oba spotkania w kancelarii o godz. 17.00.

7. Codziennie w listopadowe wieczory o godz. 17.30 gromadzimy się w Sanktuarium na „Zaduszki", aby Bożemu Miłosierdziu polecać dusze nieśmiertelne naszych zmarłych. Zakończenie nabożeństw „wypominkowych” w najbliższy czwartek.

8. Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik "Niedziela” będący dla katolików źródłem wiedzy oraz umocnieniem wiary.

9. Wolontariusze „Caritas” rozprowadzają od dzisiaj po Mszach św. świece Bożonarodzeniowe oraz „Torby Miłosierdzia”. Za tydzień poświęcenie opłatków, które będziemy mogli nabywać w sklepiku „Caritas”.

10. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium - serdeczne Bóg zapiać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal


© 2023-09-24 18:56:57

 

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: