Strona główna /


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XIX Niedzielę Roku, 13-ty sierpnia 2023 r.
1 . W pon. przypada św. Maksymiliana M. Kolbego; we wtorek — Uroczystość Wniebowzięcia NMPanny (MBZielnej) – Rocznica Cudu nad Wisłą z 1920 roku – porządek Mszy świętych jak w niedzielę a podczas Eucharystii poświęcenie ziół i kwiatów; w środę — św. Stefana Węgierskiego, w czw, - św. Jacka; w piątek — św. Heleny, w sob. — Bolesława. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

2. W środę w Sanktuarium o godz. 17.30 Nowenna do MBNPomocy oraz w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę Nabożeństwo do MBTrzebiatowskiej.

3. Przez wakacje, w Sanktuarium sprawowana jest dodatkowa niedzielna Msza św. o godz. 20.00. Kancelaria Parafialna czynna jest także według porządku wakacyjnego umieszczonego w gablotach. na stronie intern. Parafii oraz przy Kancelarii.

4. 25 lipca wyruszyła 39 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcany do duchowego modlitewnego towarzyszenia naszym pielgrzymom.

5. Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik "Niedziela” będący dla katolików źródłem wiedzy oraz umocnieniem wiary.

6. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium — serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wakacyjnego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal


© 2023-08-12 13:18:02

 

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: