Strona główna /


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XVIII Niedzielę Roku, Święto Przemienienia Pańskiego, 6 sierp
l . Dzisiaj po Sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic Różańca św. Róże Różańcowe modlą się w sierpniu o trzeźwość w naszych rodzinach oraz o uwolnienie z wszelkich nałogów i zniewoleń.

2. W pon. przypada św. Kajetana k; we wtorek — św. Dominika k; w środę — św. Teresy Benedykty od Krzyża. dz m, współpatronki Europy, w czw, św. Wawrzyńca m; w piątek — św. Klary dz oraz Zuzanny nr, w sob. — św. Joanny Franciszki de Chantal z. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

3. W środę w Sanktuarium o godz. 17.30 Nowenna do MBNPomocy oraz w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę Nabożeństwo do MBTrzebiatowskiej.

4. Przez wakacje, w Sanktuarium sprawowana jest dodatkowa niedzielna Msza św. o godz. 20.00. Kancelaria Parafialna czynna jest także według porządku wakacyjnego umieszczonego w gablotach. na stronie intern. Parafii oraz przy Kancelarii.

5. 25 lipca wyruszyła 39 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcany do duchowego modlitewnego towarzyszenia naszym pielgrzymom.

6. Pracownikom Zarządu Dróg dziękujemy za wykoszenia trawników wokół Sanktuarium. Serdeczne Bóg zapłać!

7. Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik "Niedziela” będący dla katolików źródłem wiedzy oraz umocnieniem wiary.

8. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium — serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wakacyjnego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal© 2023-08-05 19:59:00

 

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: