Strona główna /


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na Niedzielę w święto Chrztu Pańskiego, 8-my stycznia 2023 r.
1. Dzisiaj w Niedzielę Chrztu Pańskiego kończy się okres Bożego Narodzenia, ale zgodnie z tradycją, kolędować przy choinkach będziemy do 2 lutego czyli do M. B. Gromnicznej.

2. W pon. przypada św. Juliana m. i Alicji dz; we wtorek — św. Wilhelma bp; w środę — św. Honoraty dz; w czw, - św. Arkadiusza m; w piątek św. Hilarego bp.dK oraz św. Weroniki mn; w sob. - św. Feliksa z Noli k.m. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

3. Wracamy do stałych nabożeństw tygodniowych: w środę o 17.30 Nabożeństwo do M.B. Nieustającej Pomocy; w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego a w sobotę Nabożeństwo do M. B Trzebiatowskiej. Anioł Pański o godz. 12.00 poza wtorkiem.

4. Program wizyty duszpasterskiej — kolędy w tym tygodniu : od godz. 16.00 w pon. — Gąbin; wt. — ul. Kamieniecka; środa — Kościuszki; czw. — Lipowa; piątek — Śluzowa, Nadbrzeżna, Rybia i Torowa; w sob. — od godz. 12.00 Włodarka i Chełm Gryficki.

5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.30 miesięczne spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych.

6. Organizatorzy zapraszają do Pałacu na XXVII Spotkanie Czterech Świec: sobota -21.01.2023r. o godz. 16.00. (wyjątkowo nie będzie wtedy sobotniego spotkania dla narzeczonych).

7. Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik "Niedziela" będący dla katolików źródłem wiedzy oraz umocnieniem wiary.

8. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium — serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal


© 2022-08-29 20:10:08

 

projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin
Strona główna Filie Wspólnoty Historia Wiadomości Kancelaria Galeria NabożeństwaProjekt i wykonanie: KOMPANIA TWÓRCZA
  Statystyka strony: