Strona główna /

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XIII Niedzielę Roku 26-ty czerwca 2022 r.

1. Dzisiaj przypada św. Zygmunta; w pon. - Władysława i Władysławy; we wtorek - św. Ireneusza bp m; w środę - uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła; w czw. -
Emilii oraz Lucyny; w piątek - św. Ottona bp, Patrona Archidiecezji; w sob. - św. Bernardyna k. Solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

2. W Sanktuarium przez miesiąc czerwiec codziennie po Mszy św. wieczornej Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych. Anioł Pański w tygodniu o godz. 12.00 poza wtorkiem.

3. W I-szy piątek m-ca spowiedź św. od godz. 17.30 a potem Eucharystia z udziałem Bractwa Straży Honorowej NSPJezusa. (na czas wakacyjnych urlopów zawieszamy odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w I-sze piątki m-ca oraz spotkania z grupami duszpasterskimi w Parafii). W I-szą sobotę m-ca Nabożeństwo Wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi z Aktem poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.

4. W następną I-szą niedzielę m-ca po Sumie o godz. 12.00 zmiana tajemnic Różańca św.

5. Od następnej niedzieli, przez wakacje, w Sanktuarium sprawowana będzie dodatkowa niedzielna Msza św. o godz. 20.00.

6. Od jutra Kancelaria Parafialna będzie czynna według porządku wakacyjnego, umieszczonego w gablotach kościoła, na stronie internetowej Parafii oraz przy wejściu do Kancelarii.

7. Pracownikom Zarządu Dróg bardzo dziękujemy za wykoszenie trawników. Serdeczne Bóg zapłać!

8. Wychodzącym ze świątyni polecamy tygodnik "Niedziela” będący dla katolików źródłem wiedzy oraz umocnieniem wiary.

9. Darczyńcom dziękujemy za składane dzisiaj ofiary na Sanktuarium - serdeczne Bóg zapłać!. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli a gościom przebywającym w naszej Parafii także dobrego wypoczynku oraz bezpiecznych powrotów.

Ks. Prałat dr Andrzej Dowal