I rocznica śmierci Jana Pawła II.

I rocznica śmierci Jana Pawła II. I nasza parafia, w sposób szczególny, chciała wyrazić pamięć o naszym Wielkim Papieżu, w ten wyjątkowy dzień.

Wyjątkowość tego dnia jako pierwsze zaakcentowały dzieci. Po Mszy św. o godz. 9.00 wypuściły w niebo 200 balonów dla Ojca św. Wieczorem Grupa Młodzieżowa przygotowała wieczornicę, która wprowadziła nas do Eucharystii w intencji Beatyfikacji Jana Pawła II. Msza św. rozpoczęła się w godzinę śmierci Ojca Świętego o 21.37. Zgromadziła on wielu naszych parafian, którzy już przez cały dzień trwali na modlitwie, zapalali znicze przy płaskorzeźbie Papieża umieszczonej w naszym Kościele. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.