Strona główna /

BIERZMOWANIE 2018

BIERZMOWANIE 2018 Dnia 22 maja, o godz. 16:00, grupa młodzieży z naszej parafii przyjęła Sakrament Bierzmowania. Przez ostatni rok uczestniczyli regularnie w przygotowaniu bezpośrednim do przyjęcia tego Sakramentu.

Mszy Świętej Obrzędowej oraz Sakramentu Bierzmowania udzielił Metropolita Szczecińsko-Kamieński J.E. Ks. Abp Andrzej Dzięga. W asyście proboszcza parafii - Ks. prał. dr. Andrzeja Dowala oraz Wicekanclerza Kurii, Sekretarza Księdza Arcybiskupa - ks. kan. dr. Juliana Głowackiego, Ks. Arcybiskup złożył Najświętszą Ofiarę modląc się w intencji młodzieży przystępującej do kolejnego w swoim życiu Sakramentu, Sakramentu, który ma umocnić ich na progu dorosłości.