PLAN KOLĘDY 2018
Wizyta Duszpasterska jest obowiązkiem duszpasterzy wynikającą z Kodeksu Prawa Kanonicznego. Ma ona kilka celów: a) poznawanie parafian, ich problemów i specyfiki codziennego życia; b) bezpośredni kontakt duszpasterzy z parafianami, którego nie ma na codzień; c) błogosławieństwo mieszkańców i mieszkania; d) jest to okazja do okazania swojego związku z wiarą katolicką i swoją parafią (potrzebne w przypadku, gdy ktoś np. pragnie zostać chrzestnym, itp.).
PLAN KOLĘDY
dni powszednie (pn-pt) - 15:30
sobota - 10:00
niedziela - 15:00
święta (np. 6.01.) - 15:00
28 grudnia GĄBIN; Kamieniecka 3 (od 15:30)
29 grudnia LEWICE; Kamieniecka 5
30 grudnia CHOMĘTOWO, Sadlenko; Kamieniecka 9, 11 (od 10:00)
2 stycznia Kościuszki 11a-40; Kamieniecka 13, 15 (od 15:30)
3 stycznia Kościuszki 1-10b; Kamieniecka 1, 4, 8, 10,
12 14, 17, 18, 20. (od 15:30)
4 stycznia II Pułku Ułanów 28a-30c; Kamieniecka 19, 21
(od 15:30)
5 stycznia II Pułku Ułanów 1-27; Kręta 10
6 stycznia Pocztowa; Kościuszki 7, 8; Kręta 2
7 stycznia (P/M) PARKOWA
niedziela (J) Polna 1, 1 Maja 2, 3, 4, 5
8 stycznia (P/M) Głęboka
poniedziałek (J) Zagórska 13, 15, 17 | 8,10,12,14,24
9 stycznia (P/J) Łąkowa, Zagórska (pozostałe numery)
wtorek (M) Żytnia, Grzybowa, Rzemieślnicza
10 stycznia (P) Przyłaczna, Leśna
środa (M) Podmiejska, Półwiejska, Targowa, Morska
(J) Jana Pawła II
11 stycznia (P/M/J) Kołobrzeska
czwartek
12 stycznia (M/J) Pusta Jagiełły, Kamieniecka
piątek (P) Strusia, Ogrodowa
13 stycznia (M/P) Nowielice
sobota|10:00 (J) Kozia, Kręta (nry cywilne)
14 stycznia (J/P) Waryńskiego
niedziela|15:00
15 stycznia (P) Jaromin 1-3,35-40 + 86A (tzw. „Mirosławice”)
poniedziałek (J) Poniatowskiego
16 stycznia (P) Jaromin 41-44, Paliczyno
wtorek (J) Witosa
17 stycznia (P/J) Mickiewicza
środa
18 stycznia (P/J) Sportowa, Spokojna, Ciasna, Mała
czwartek
19 stycznia (P) Pl. Lipowy, Dąbrówki, Żółwia
piątek (J) Mleczna11, Pietruszkowa
20 stycznia (P/J) Mirosławice
sobota10:00
21 stycznia (M) Wąska, Zielona, Muzealna, Cicha, Łukowa, Wodna
niedziela|15:00 (J) Kopernika, Daszyńskiego
22 stycznia (J) Rynek
poniedziałek (M) Białoboki
23 stycznia (J) Śluzowa
wtorek (M) Zajazdowa
24 stycznia (M/J) Dworcowa
środa
25 stycznia (M) Słowackiego, Pl. Zjednoczenia
czwartek (J) Małej Kolejki, 3 Maja
26 stycznia (M) Strumykowa, Mostowa
piątek (J) Wspólna (M.Buczka), Żeromskiego
27 stycznia (M/J) Wojska Polskiego
sobota|10:00
28 stycznia (M/P/J) Włodarka
niedziela|15:00 (M) Chełm Gryficki
29 stycznia (M/P/J) Kilińskiego
poniedziałek
30 stycznia (M/P) Piaskowa, Rolnicza, Wiejska
wtorek (J) Nadbrzeżna, Spacerowa, Rybia
31 stycznia (M) Radosna, Słoneczna, Środkowa, Przejazdowa, Rzeźnicka
środa (P) Sienkiewicza, Pl. Zwycięstwa
(J) Sarnia, Królowej Jadwigi
1 lutego (P/J) Długa
czwartek (M) Szafirowa (Nowotki)
2 lutego (M) Okrężna (od godz. 19:00)
piątek (P) Platynowa (od godz. 19:00)
(J) Kolęda uzupełniająca (od godz. 19:00)
3 lutego (P/J) Lipowa
Sobota|10:00 (M) Dolna, Kwiatowa, 8 Marca
4 lutego (P) Torowa
Niedziela|15:00 (M) Wolności
(J) Nowa
5 lutego (P) „Mirosławice” przy ul. Długiej 43, 69, 70a, 71b, 71c, 75; Miła, Srebrna, Złota, Kryształowa, Perłowa
poniedziałek (M) Kasprowicza, Osiedlowa
(J) Okrzei, Żabia