ROZPOCĘCIE ROKU SZKOLNEGO i finał akcji Caritas "Tornister pełen uśmiechu"

ROZPOCĘCIE ROKU SZKOLNEGO i finał akcji Caritas 4 września, wspólną modlitwą, rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny 2017/2018. Mszę Św. w intencji uczniów i wychowawców odprawił ks. Prałat dr Andrzej Dowal - proboszcz naszej parafii. Po zakończonej Mszy Św. rozdano 30 wyposażonych plecaków potrzebującym uczniom z naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do zapełniania plecaków, wpisując się w wakacyjną akcję CARITAS: "Tornister pełen uśmiechu". Wszystkim uczniom i wychowawcom życzymy owocnego roku szkolnego i katechetycznego. Powierzamy was wszystkich opiece Matki Bożej Łaskawej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii.