WIZYTA DUSZPASTERSKA 2017
Od 29 grudnia rozpoczną się w naszej parafii odwiedziny duszpasterskie. Kapłani przez ponad miesiąc będa odwiedzać nasze domy i je błogosławić. Poniżej podajemy plan wizyty duszpasterskiej:
29 grudnia: g. 15.30, ul. Kilińskiego
30 grudnia: g. 15.30, ul. Okrzei, Żabia, Wolności/ Dolna, Kwiatowa, 8-ego Marca
2 stycznia 2017 r. : g. 15.30, ul. Nowotki, Długa
3 stycznia: g. 15.30, ul. Miła, Srebrna, Złota, Kryształowa, Perłowa/ Kasprowicza, Osiedlowa
4 stycznia: g. 15.30, ul. M. Buczka, Żeromskiego/ Sarnia, Królowej Jadwigi
5 stycznia: g. 15.30, ul. Nowa, Przejazdowa/ Torowa, Rzeźnicza
6 stycznia: g. 15.30, ul. Sienkiewicza, Plac Zwycięstwa, Radosna, Słoneczna, Środkowa/ Małej Kolejki, 3 Maja
7 stycznia: g. 10.00, Chomętowo, Sadlenko
8 stycznia: g. 15.30, Lewice/Gąbin
9 stycznia (PH) ul. Piaskowa, Rolnicza, Wiejska,
poniedziałek (PK) Nadbrzeżna, Spacerowa, Rybia
10 stycznia (PH) Zajazdowa
wtorek (PK) Śluzowa
11 stycznia (PH/PK) Dworcowa
środa
12 stycznia (PH) Słowackiego Pl. Zjednoczenia
czwartek (PK) Strumykowa, Mostowa
13 stycznia (PH) Kopernika Jana Pawła II
piątek (PK) Daszyńskiego Wąska Zielona Muzealna Cicha
14 stycznia (PH/PK) Nowielice
sobota
15 stycznia (PH/PK) Włodarka (od godz.14:15)
Niedziela Chełm Gryficki
16 stycznia (PH) Kozia
poniedziałek (PK) Kręta
17 stycznia (PH) Witosa Białoboki
wtorek (PK) Rynek Łukowa Wodna
18 stycznia (PH) Pl. Lipowy Dąbrówki Żółwia
środa (PK) Mleczna Pietruszkowa
19 stycznia (PH/PK) A. Mickiewicza
czwartek
20 stycznia (PH) Poniatowskiego Leśna Przyłączna
piątek (PK) Sportowa
21 stycznia (PH/PK) Lipowa
sobota
22 stycznia (PH/PK) Mirosławice (od godz.14:15)
niedziela
23 stycznia (PH) Spokojna Ciasna Mała
poniedziałek (PK) Waryńskiego
24 stycznia (PH) Pusta Jagiełły Kamieniecka
wtorek (PK) Strusia Ogrodowa
25 stycznia (PH) Łąkowa Zagórska
środa (PK) Żytnia Grzybowa Rzemieślnicza
26 stycznia (PH/PK) Kołobrzeska
czwartek
27 stycznia (PH) Podmiejska Półwiejska Targowa Morska
piątek (PK) Głęboka Parkowa
28 stycznia (PH/PK) Wojska Polskiego
sobota
29 stycznia (PH/PK) Pocztowa
niedziela
30 stycznia (PH/PK) II Pułku Ułanów nr 1-27
poniedziałek
31 stycznia (PH/PK) II Pułku Ułanów nr 28a-30c
wtorek
1 lutego (PH/PK) Kościuszki nr 1-10b
środa
3 lutego (PH/PK) Kościuszki nr 11a-40
czwartek
4 lutego Jaromin 1, 2, 3, 35, 37, 38, 39, 40
piątek kolęda uzupełniająca
5 lutego Jaromin 41, 42, 43, 44, Paliczyno (leśniczówka)
sobota kolęda uzupełniająca