RORATY 2016

RORATY 2016 Rozpoczęliśmy ADWENT - czas zadumy i refleksji, prowadzący do przemiany życia i godnego przyjęcia Chrystusa, którego narodziny będziemy celebrować za cztery tygodnie. Nikt na ziemi nie doświadczył tak wielkiej bliskości Boga jak Maryja, od której chcemy się uczyć takiej ufności i zawierzenia. Dlatego serdecznie zapraszamy na Msze Św. Roratnie - wotywne o Najświętszej Maryi Pannie. W naszym kościele odprawiane są one codziennie (od poniedziałku do soboty) o godz. 17:00.

W związku z tym, w czasie trwania Adwentu, nie będzie Mszy Św. o godz. 18:00. (Niedziela pozostaje bez zmian).

Pamiętajmy o lampionach, których światło jest symbolem Chrystusa, a także naszej gotowości na spotkanei Oblubieńca.

Dzieci prosimy o przygotowywanie serduszek z dobrymi uczynkami. Wezmą one udział w losowaniu figury Matki Bożej.

Serdecznie zapraszamy!