Strona główna /

Zaduszki literackie

Zaduszki literackie Kapłani Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, wdzięczni zmarłym artystom za pozostawienie nam ponadczasowych szlagierów, zagrają ich utwory, które będą przeplatane refleksją oraz modlitwą w ich intencji. Zapraszamy 16 listopada 2016 r., na godz. 19:00, do salki parafialnej przy kościele.

Kapłani Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, wraz z przyjaciółmi, wdzięczni zmarłym artystom za pozostawienie nam ponadczasowych szlagierów - tekstów i muzyki, zagrają ich utwory, które będą przeplatane refleksją oraz modlitwą w ich intencji.

W repertuarze m.in.: Sen o Warszawie (Czesław Niemen), Mimozami (Czesłąw Niemen), Powrócisz tu (Irena Santor), Przeżyj to sam (Lombard), Wielka woda (Maryla Rodowicz), Modlitwa (Bułat Okudżawa), Wymyśliłam cię (Irena Jarocka), ...