Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia

Dziękczynienie za łaski Roku Miłosierdzia W najbliższą niedzielę - 6 listopada 2016 r., o godz. 12:00 w naszym Sanktuarium, jako kościele stacyjnym w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia, Metropolita Szczecińsko-Kamieński - ks. Abp Andrzej Dzięga odprawi uroczystą Mszę Św. dziękczynną za wszelkie łaski udzielone w tym Jubileuszowym Roku, w naszym Sanktuarium. Serdecznie zapraszamy!

"Miłość i Miłosierdzie moje nie zna granic" mówi Pan - więc jak Ci nie dziękować Boże? Najpiękniejsze i najcenniejsze dary rozdajesz niczym Król! "Dziś usłyszałam te słowa - pisze św. Siostra Faustyna Kowalska - wiedz o tym, dziecię Moje, że ze względu na ciebie udzielam łask całej okolicy, ale powinnaś Mi dziękować za nich, bo oni mi nie dziękują za dobrodziejstwa, które im świadczę; na mocy twojej wdzięczności błogosławić im nadal będę". Najmilszy Jezu, upominasz się o wdzięczność, która tak bardzo Ci się należy... Przepraszam za wszystkich, którzy nie dziękują za dary jakie od Ciebie otrzymują. Mimo wszystko, bez znużenia - jak niegdyś do ubogiej siostry - tak dzisiaj do każdego z nas kierujesz te słowa: "udzielam ci tyle łask, ile udźwignąć zdołasz!". Zapewniasz, że Twej Boskiej hojności nic powstrzymać nie zdoła...