ODPUST PARAFIALNY

ODPUST PARAFIALNY 11 października 2016 roku odbyła się uroczysta Msza Święta Odpustowa, której przewodniczył J.E. Ks. Bp Henryk Wejman. Ksiądz Biskup, w asyście księdza Proboszcza oraz przybyłych na tę uroczytość księży, udzielił Sakramentu Bierzmowania trzebiatowskiej młodzieży.

11 października, o godz. 18:00, odbyła się uroczysta Msza Święta Odpustowa, której przewodniczył J.E. Ks. Bp Henryk Wejman. Ksiądz Biskup, w asyście księdza Proboszcza oraz przybyłych na tę uroczytość księży, udzielił Sakramentu Bierzmowania trzebiatowskiej młodzieży. Po modlitwie po Komunii, Ksiądz Biskup, poświęcił pamiątkowe krzyże oraz monstrancję, w której zakupie, rodzice bierzmowanej młodzieży, mieli swój udział. Uroczystości zakończyły się pod obrazem Matki Bożej Trzebiatowskiej, gdzie po odśpiewaniu Apelu Jasnogórskiego, obraz zasłoniono. Wyrażamy głęboką wdzięczność tym wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości a także brali swój udział w przygotowaniu młodzieży. Bóg zapłać!