WIGILIA GRUPY LEKTORSKIEJ

WIGILIA GRUPY LEKTORSKIEJ Tradycyjnie, młodzież z Grupy Lektorskiej miała swoje spotkanie opłatkowe 17 grudnia 2015r. Miejscem spotkania wigilijnego była salka parafialna przy Sanktuarium Maryjnym w Trzebiatowie.

Na tak wyjątkowe spotkanie przyszli lektorzy, którzy uczą się w Publicznym Gimnazjum w Trzebiatowie oraz nasi absolwenci, którzy nadal czytają podczas niedzielnych Mszy Świętych i uroczystości. Wszystkich lektorów obecnych na wigilijnej wieczerzy było 32 osoby. Spotkanie zorganizowała Pani Małgorzata Labuhn - katechetka w naszym gimnazjum, a zaproszony został ks .Piotr Haluch również nasz katecheta. Potrawy wigilijne przygotowali rodzice lektorów. Na spotkaniu dzieliliśmy się opłatkiem i śpiewaliśmy kolędy oraz kosztowaliśmy przepysznych potraw. Wszyscy dobrze się bawili i humory dopisywały. Spotkamy się pewnie w tak licznym gronie przed Wielkanocą.